Problem z instalacja Windows 10

Wczoraj zacząłem resetowanie komputera z Windowsem 10 do ustawień fabrycznych i zaczęła mi sie instalacja wyłączyłem komputer przy komunikacie instalacja systemu Windows 1% i włączyłem go dziś rano i wyskakują mi komunikat w stylu “Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom” I robiłem to kilka razy aż w koncu postanowiłem poszukać w internecie rozwiązania problemu i skorzystałem z tej porady :
Jesli wam sie wyswietli ten komunikat nacisnijcie SHIFT+F10 otworzy sie wiersz polecen …wystarczy wpisac regedit i nacisnac enter otworzy sie kolejne okno wybieracie HKLocalmachine/SYSTEM/SETUP/STATUS/childcompletion i klikacie na setup.exe zamieniacie 1 na 3 enter i po sprawie komputer uruchomi sie ponownie i problem zniknie
Od jakiegoś czasu ładuje się a po jakiś czasie wyskakuje instalacja win 10 64% i uruchamia sie ponownie i to samo tak na okraglo i nic pomocy!!!
Nie mam płyty z Windowsem był w komputerze wygrany to jest Windows 10 64 bit i prosze o wytłumaczenie bo jestem zielony z informatyki

1 polubienie

1/ jaki komputer - to laptop? Komputer stacjonarny? W jaki sposób wykonywałeś to przywracanie do ustawień fabrycznych?
2/ czemu wyłączyłeś komputer jak był 1% ?

W tej sytuacji wykonaj na innym komputerze nośnik z narzędziem ratującym system i Twoje ważne zasoby, które pozostały na partycji systemowej C.
http://www.majorgeeks.com/files/details/windows_10_recovery_tool_64_bit.html
To narzędzie używa się spod tzw. bootowania, czyli tak, jakbyś chciał instalować system operacyjny “na czysto”. W trakcie pracy narzędzia czekaj cierpliwie. Nie wykluczone, że uruchomi Ci uszkodzony system.

To laptop Acer poprzez ustawienia wyczyslilem cały dysk mam komputer tak jak bym go kupił od razu a

A drugi komputer musi mieć Windows 10 czy moze mieć 7 i jak wziąłem opcjewyczysczenia dysku to jest mozliwe przeprowadzenie tej operacji bo Windows jest w komputerze raczej tylko nie mogę zainstalowac jest ten problem jak opisalem

Jaki dokładnie Acer… pisz też proszę tak, aby dało się zrozumieć. Dzięki.

Drugi komputer może mieć jakikolwiek system. Natomiast przeprowadzenie tej operacji na Twoim komputerze jest zawsze możliwe, byle użyć bootowania tego nośnika.

Czy nowy jest ten Acer?? Czy możesz podac model? Być może kwalifikujesz się do otrzymania bezpłatnych nosników do przywracania fabrycznego od Firm Acer. Póki co możesz ściągnąć czysty Windows 10 x64Bit i korzystać z niego. Sterowniki jakoś sobie ściągniesz ze strony producenta

A Windows 10 sam nie pobiera sterowników? U mnie na Lenovo G580 z 2012 roku sam pobrał z Windows Update zaraz po instalacji - nie musiałem nic robić.

Chodzi bardziej o to, że w większości jest partycja przywracania systemu.

acer aspire e5-573 series

acer aspire e5-573 series

ale ja mam acer

Jak nie uszkodziłeś partycji recovery - Acer Aspire ma to przez Alt+F10:

  • wyłącz laptopa, podłącz zasialcz,
  • włącz laptopa,
  • zanim się zacznie wszystko uruchamiać trzymając klawisz ALT wcikaj klawisz F10 - powinieneś dostać okno ‘Acer Recovery’, czy o podobnej nazwie.

No I do a gym I know tonic dalej

No i co dalej w tym oknie robic

To, co jest napisane i czego oczekujesz. Jak jednak oczekujesz pomocy, daj zdjęcie tego okna bo nie jestem sawantem, żeby pamiętać każdy ekran dialogowy.