Problem z instalacją windows 7 64 bity

Witam, nie dawno kupiłem nowy laptop bez oprogramowania i teraz chce zainstalować tylko nie wiem jak. Jak włączam laptopa to mi wyskakuje czarne pole. Mam windowsa 7 i sterowniki tylkoe nie wiem jak zainstalować. Prosze powiedźcie krok po kroku co mam zrobić.

Powiedz mi co dokładnie bo ja jestem zielony w te klocki. A sterowniki kiedy zainstalować ?

Ustaw w BIOSie aby laptop startował z płyty CD/DVD. Podczas uruchamiania laptopa na ekranie pojawia się informacja jaki klawisz należy wciśnąć aby wejść do BIOSu. Następnie szukasz informacji związanej z bootowaniem i na liście jako pierwszą pozycję ustawiasz napęd CD/DVD bądź pendrive (w zależności z którego nośnika instalujesz system).

Sterowniki instalujesz dopiero po zainstalowaniu systemu. Gdy już będziesz miał zainstalowany system wraz ze sterownikami nie zapomnij zaktualizować systemu.

@Hudson160

Twoja odpowiedź powinna być umieszczona za przedmówcą a nie w edycji pierwszego postu.

Jak podał rgabrysiak. Sterowniki dopiero po instalacji Windows.

podczas uruchamiania nie pojawia sie nic tylko czarne pole i napis

welcom to FreeDOS

CuteMouse v1.9 [FreeDOS]

installed at PS/2 port

C:\>

Podaj dokładny model laptopa.

Podobny problem:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2137728.html

Hudson160 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.