Problem z instalacją Windows 7 BETA 64 Bit Blue Screen

ściągnąłem windows 7 BETA Maj 2009

Więc rozpoczne od parametrów mojego PC:

Płyta Główna: Gigabyte S-Series AMD Socket AM2 GA-MA69GM-S2H max RAM 64 bit 16 GB RAM

Procesor: AMD Athlon 64 4000+

Pamięc: 4 GB RAM DDR2 800 - 2x Kingston 1GB 1x Kingston 2GB (ale używa 3,25 GB bo teraz mam 32 bit)

Karta Graficzna: Sapphire ATI Raedon HD 3750 512mb DDR2

Dysk twardy: Samsung 160GB SATA

Więc wszystko na początku wyglądało pięknie, wypakowało zainstalowało, ponownie uruchomiło komputer. I nagle zrobił się Blue Screen i ciągle restartowało komputer bez żadnego skutku. Myślałem że to może była wina BIOS bo ustawiłem po instalacji Load Optimal Defaults, i dalej nic. Mam nadzieję że mi pomożecie, jak to się mówi “Nadzieja matką głupich” myślę że to was się nie tyczy.

Warto, żebyś powiedział coś więcej o tym bluescreenie (kod błędu, etc.)…

coś nie nadążam przeczytac bo to trwa ułamek sekundy. Ale coś pierwszy wyraz to Bloop.

Podaj kod Bluscreena, ponieważ na tym forum nie ma cygańskich wróżek.

Wtedy postaramy się Ci pomóc.

Jeżeli masz XP kliknij na Mój komputer LPM i Właściowści.

Potem zaawansowane i Uruchamianie i odzyskiwanie i odszukaj Awaria Systemu i odznacz automatyczne uruchamianie po awarii.

W przypadku Visty niestety nie wiem :slight_smile:

http://lh4.ggpht.com/_oKo6zFhdD98/ScWsm … od.png.jpg

Chodzi mi o to że mi Windows 7 chodzi. Tylko że na 32 Bit a na 64 po instalacji ciągle jest blue screen

Dodane 11.05.2009 (Pn) 11:21

Jeżeli to jest pierwszym czasem wy ten błąd przerwy (zatrzymanie się) ekranu uruchamiają powtórnie wasz komputer. Jeżeli ten ekran zjawia się (wydaje się) znowu następują te kroki:

Sprawdzenie (kontrolny) upewniać się wszelki nowy towar żelazny albo program komputerowy odpowiednio jest zainstalowany.

Jeżeli to jest nową instalacją, pytają (prosić) wasz towar żelazny albo producenta programu komputerowego dla wszelkich okien modernizuje was moglibyście potrzebować.

Jeżeli kwestia kontynuują (przedłużać), uszkadzają albo przesuwają *ane* niedawno zainstalował (zainstalowany) towar żelazny albo program komputerowy. Uszkadzają *BIOS* wybory pamięci (wspomnienie) w rodzaju *caching* albo zacieniający (zacienienie). Jeżeli wy potrzebujecie używać bezpieczny tryb (moda) *remowe* albo uszkadzają składniki, uruchamiają powtórnie wasz komputer, naciskać (ścisk; prasa; żądać; zmuszać) *F8* dobierać (wybór; doborowy) Posunął (postępowy; posunięty; natarł) *startup* wybory, i potem dobierają bezpieczny tryb (moda)

Techniczne informacje (informacyjny; informacja):

*** przerywać (zatrzymywać się; przerwa; zatrzymanie się): *0x000000D1* (*0.0000000000000B8*, *0x0000000000000002*, *0x0000000000000000*, *0xFFFFF88002D2FC0*)

*** *tdx.sys* - Adresować (adres; przemówienie) *FFFFF88002AD2FC0* podstawa (osadzać) przy *FFFFF88002AC3000*, *DateStamp* *4943190b*

Zbierający (zbieranie) dane dla klęski wyrzucają (uprawiać dumping)…

*Initializing* *disk* dla klęski wyrzucają (uprawiać dumping)…

Rozpoczęcie (na początku) wyrzuca (uprawiać dumping) fizycznej pamięci (wspomnienie).

Dumping fizycznej pamięci (wspomnienie) *disk*: 100

Fizyczna pamięć (wspomnienie) wyrzucają (uprawiać dumping) skończonego. Kontaktują się z waszym systemem *admin* albo techniczne poparcie grupa.

(grupować; grupowy) dla dalszej pomocy

sorki że moge wam tego łatwiej ogarnąc ale to jest tłumaczenie elektroniczne z języka angielskiego na polski z blue screena.

Dodane 11.05.2009 (Pn) 14:10

To już bym wgrywał chyba 4 raz windows 7 64 Bit. A to już zaczyna byc nudne. Bo co dalej bym musiał zrobic po ustawieniu tej opcji?

Błąd dotyczy pliku tdx.sys - jest spowodowany najczęściej niekompatybilnością sterowników z Windows 7 albo przez niektóre programy antywirusowe, według wyników z Google. Wygląda jakby któryś z komponentów twojego komputera to powodował (obstawiam coś na płycie głównej - chipset, karta sieciowa itp.).

A to tłumaczenie jest (przynajmniej dla mnie) o wiele mniej zrozumiałe niż angielski tekst. hardware = towar żelazny?

A Jeżeli mam podłączoną drukarkę i Joystick to może byc z tym problem ?

odłącz i sprawdź.

Wywnioskowałem z tego że sterowniki tego sprzętu są niekompatybilne z systemem 64 bitowym i dlatego masz bluescreeny.

A sterowniki dla systemu 64 bitowego są inne.