Problem z instalacją Windows Vista

Witam dzisiaj próbowałem zainstalować windows vista home premium na drugiej partycji lecz… pojawiło się już kopiowanie plikow doszlo do 2% i wyskoczyl blad 0x80070070. Dodam tylko ze na pierwszej partycji jest Windows 7 również home premium

czy na tej partycji masz wystarczająco miejsca

Tak ma ona 46,9GB

system plików zapewne NTFS,  a z czego instalujesz CDROM/PEN

z pendrive(pendrive ma 8GB)

No to powinno być ok a za pomocą czego przerzucałeś pliki instalacyjne? czy po skończonym przesyłaniu domontowałeś poprawnie urządzenie 

wypakowalem iso i przerzucilem sposobem wytnij i wklej,  a po skonczonym przesylaniu domontowalem pena

Spróbuj za pomocą tego narzędzia

 

http://www.dobreprogramy.pl/Universal-USB-Installer,Program,Windows,38786.html

 

Powinien bez problemu dać radę na samym dole listy jest Windows vista instaler pamiętaj o poprawnym domontowaniu pena

nic nie dalo caly czas ten sam blad przy kopiowaniu plikow

hmmmmmm możliwe że coś jest z partycją lub Dysk coś szwankuje i pytanie czy obraz Visty jest poprawny może w nim problem.

jak sprawdzic czy jest poprawny? Dysk powinien byc ok bo nie dawno robilem sprawdzanie dyskow

Masz oryginalny system(nośnik) , lub chociaż klucz do windows vista

Viste mam z torrentow bo do laptopa nie byla dolaczona plyta z windows vista home premium mam oryginalny klucz z naklejki pod laptopem

Możliwe że Masz obraz recovery w laptopie, jest tez opcja że powinieneś po zakupie laptopa sam stworzyć sobie wspomniany obraz, nie widzę prostych metod pobrania obrazów do visty także nie pomogę, jaki masz dokładnie laptop.

Partycji recovery nie mam, laptop to: Acer Aspire 5735z specyfikacje sa takie:

Pentium dualcore T3400 2.16 GHz

2GB RAM DDR2 667Mhz

HDD 250GB

Wysłałem ci wiadomość na PW.

Spróbuj plik ISO “wypalić” na pendrive przez UNetBootin a za nim wypalisz to go sformatuj.

A twój obraz jest poprawny?