Problem z instalacją Windows Vista

(Czlowiekskurwiel12) #1

Witam dzisiaj próbowałem zainstalować windows vista home premium na drugiej partycji lecz... pojawiło się już kopiowanie plikow doszlo do 2% i wyskoczyl blad 0x80070070. Dodam tylko ze na pierwszej partycji jest Windows 7 również home premium

(tosiekbu) #2

czy na tej partycji masz wystarczająco miejsca

(Czlowiekskurwiel12) #3

Tak ma ona 46,9GB

(tosiekbu) #4

system plików zapewne NTFS,  a z czego instalujesz CDROM/PEN

(Czlowiekskurwiel12) #5

z pendrive(pendrive ma 8GB)

(tosiekbu) #6

No to powinno być ok a za pomocą czego przerzucałeś pliki instalacyjne? czy po skończonym przesyłaniu domontowałeś poprawnie urządzenie 

(Czlowiekskurwiel12) #7

wypakowalem iso i przerzucilem sposobem wytnij i wklej,  a po skonczonym przesylaniu domontowalem pena

(tosiekbu) #8

Spróbuj za pomocą tego narzędzia

http://www.dobreprogramy.pl/Universal-USB-Installer,Program,Windows,38786.html

Powinien bez problemu dać radę na samym dole listy jest Windows vista instaler pamiętaj o poprawnym domontowaniu pena

(Czlowiekskurwiel12) #9

nic nie dalo caly czas ten sam blad przy kopiowaniu plikow

(tosiekbu) #10

hmmmmmm możliwe że coś jest z partycją lub Dysk coś szwankuje i pytanie czy obraz Visty jest poprawny może w nim problem.

(Czlowiekskurwiel12) #11

jak sprawdzic czy jest poprawny? Dysk powinien byc ok bo nie dawno robilem sprawdzanie dyskow

(tosiekbu) #12

Masz oryginalny system(nośnik) , lub chociaż klucz do windows vista

(Czlowiekskurwiel12) #13

Viste mam z torrentow bo do laptopa nie byla dolaczona plyta z windows vista home premium mam oryginalny klucz z naklejki pod laptopem

(tosiekbu) #14

Możliwe że Masz obraz recovery w laptopie, jest tez opcja że powinieneś po zakupie laptopa sam stworzyć sobie wspomniany obraz, nie widzę prostych metod pobrania obrazów do visty także nie pomogę, jaki masz dokładnie laptop.

(Czlowiekskurwiel12) #15

Partycji recovery nie mam, laptop to: Acer Aspire 5735z specyfikacje sa takie:

Pentium dualcore T3400 2.16 GHz

2GB RAM DDR2 667Mhz

HDD 250GB

(shocco) #16

Wysłałem ci wiadomość na PW.

(Czlowiekskurwiel12) #17

(fedora24x) #18

Spróbuj plik ISO “wypalić” na pendrive przez UNetBootin a za nim wypalisz to go sformatuj.

A twój obraz jest poprawny?