Problem z instalacją windows XP z płyty

Witam . Mam problem z instalacją windowsa xp z płyty . Komputer jest czysty (formatowany) . Po załadowaniu plików instalatora wyskakuje mi taki komunikat :

 

Instalator nie mógł określić typu co najmniej jednego masowego urządzenia magazynującego lub wybrano samodzielnie określenie typu karty. Instalator załaduje teraz obsługę następujących masowych urządzeń magazynujących:

Do zainstalowania “czystego” i jedynie tego systemu nie jest Ci potrzebna żadna “starsza wersja Windows’a”, ani żadne sterowniki, lecz jedynie płyta CD lub pendrajw z oryginalnym systemem Windows 7. Mówię o instalacji spod tzw. bootowania lub spod okna wyboru.

Egan

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jak chciałem zainstalować win 7 od razu to wyskoczył ten błąd co podałem . Ale juz sobie z tym poradziłem :slight_smile: