Problem z instalacją Windows XP

Postępowałem zgodnie z poradnikiem tutaj (http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=44815) i stanąłem przy pierwszym punkcie :P. Gdy wyświetlił się komunikat o rozruchu napędu CD-Rom i nacisnąłem dowolny klawisz. Następnie po sprawdzeniu przez instalator konfiguracji sprzętowej komputera, komputer nie reaguje na nic, a ekran jest cały czarny. Wcześniej z instalacją systemu nie miałem żadnych problemów. Co może być przyczyną? Jak sobie z tym poradzić?

Z góry dziękuję za pomoc.

tez tak mam często i nie wiem o co chodzi ale zawsze robię tak że wyciągam ramy i wkładam do innych gniazd i czasem to działa spróbuj :slight_smile: nie wiem czy pomoże to

WItaj!

Jako serwisant miałem parę takich akcji. 90% przyczyny to bym postawił na procesor, 10 na pamięci ram. Jak masz 2-3 kości ramu to wyjmij ile sie da i na jednej odpalaj. jak na jednej nie ruszy to na drugiej. jak nie na drugiej to trzeciej itd. Jak z RAMem Ci nie wyjdzie to znaczy, że masz procesor do wymiany.

w razie co gg: 11670106

Pozdrawiam

Możesz sprawdzić z inną płytą instalacyjną, jeśli tylko masz taką możliwość.

Qwerty tutaj chodzi o kości pamięci RAM ( takie wyjmowane ręcznie ze slotów :x ) Według mnie coś może być z tą płyta instalacyjną. Najprawdopodobniej brakuje jakiegoś drivera , być może od SATA.

qwerty01 , brak zrozumienia posta Daniel_1982 , napisałeś OT, więc post out.