Problem z instalacją Windowsa 7 na laptopoie Medion z systemem Windows 8

Witam, Panowie proszę o podpowiedź jakie opcje mają być włączone a jakie wyłączone w biosie abym mógł zainstalować poprawnie Windowsa 7 na laptopie Medion E6239 który oryginalnie ma Windowsa 8 .

Cześć!
Znajdź opcję rozruchu i z UEFI przełącz na LEGACY.

Pozdrawiam, Direwolf!

Właśnie nie mam takiej opcji, opcje jakie mam związane z botowaniem i ich domyślne ustawienie to :

Zakładka seciurity
Secure boot menu :

Opcja secure boot - enabled
secure boot mode - standard

Zakładka boot
Fast boot - disabled
PXE boot - enabled

i tyle

W takim układzie wyłącz opcję SECURE BOOT.

Pozdrawiam, Direwolf!

Przy wyłączeniu tej opcji instalacja z pendrive rusza, ale zatrzymuje sie na załadowaniu plików i sekwencji starting windows wyskakuje czerwony pasek u góry ekranu i to jest koniec, a z płyty zacina sie na logu producenta i dalej nie jedzie, dopiero po wciśnięciu przycisku otwierającego napęd laptop uruchamia się dalej

Nie spotkałem się nigdy z czymś takim. Czy możesz zamieścić zdjęcie?

Pozdrawiam, Direwolf!

Jest po prostu ekran starting windows

i pas czerwony u góry. Doczytałem gdzieś że musi być specjalnie przygotowany nośnik pod uefi

Przy instalowaniu systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 nie musisz przygotowywać nośnika pod UEFI.
Wyłączasz Secure Boot. Przestawiasz z UEFI na LEGACY. Ja jeszcze konwertuję dysk z GPT na MBR.
Instalujesz normalnie z płyty, bez żadnych specjalnie przygotowywanych nośników.

Jeżeli wszystko robisz poprawnie, a sprzęt jest sprawny, to nie powinno być żadnego problemu z instalowaniem systemu Windows.

Pozdrawiam, Direwolf!

A jednak jest, ale nie mam opcji UEFI w biosie

Zrób zdjęcia z wszystkich zakładek w BIOSie i zamieść je tutaj.

Pozdrawiam, Direwolf!

Dorzucam Ci też ten ekran przy instalacji

ktoś pomoze?