Problem z instalacja windowsa xp

mam powazny problem jak dla mnie.chcialem przeinstalowac system i poszlo mi do kopiowania plikow i ponownego uruchomienia i jak sie wylaczyl tak klapa.pogubily sie partycje nie czyta cd-r z windowsem nic sie nie da zrobic dyskietka startowa z windowsa 98 juz sam nie wiem co robic.prosze pomozcie?

Przenoszę -> Problemy

Daruj sobie takie porady

maksim proszę używać polskich znaków w pisowni, poprawić posta.

maksim , poz dokładniej swój problem bo jakoś cięzko mi Cie zrozumieć, czy robiłeś wszystko tak jak tutaj?

zrobiłem dokładnie tak jak ma być zformatowało zkopiowało pliki i miał się ponownie uruchomić komputer uruchomił się i czekalem aż instalacja pujdzie dalej bo wiem ze jak wcisnę jakikolwiek klawisz to zacznę od początku.no iczekałem parę minut i nic wiec zresetowalem i chciałem zacząć od nowa ale juz nie przyjęło płytki z windowsem wyskoczył tylko na moment pierwszy komunikat ze zaczyna sprawdzac ustawienia komputera i czarny ekran czekałem nawet godzine próbowałem parę razy i nic.no to chciałem spróbować z dyskietką z windowsa 98 i coś pewnie zepsułem a nie zabardzo wiem co potwożyły sie jakieś partycje o wielkości okolo 2 GB jest ich z siedem i nie wiem co teraz robic.

Uruchom komputer z płyty CD z XP jak do nowej instalacji,najpierw usuń wszystkie partycje z dysku,załóż na nowo i sformatuj na NTFS i instaluj XP.

Poczytaj tu masz wszystko:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=45731