Problem z instalacja Wireless

WitamMam laptopa Acer Aspire 3680 i nie moge zaisntalowac karty wirelles.Instaluje sterowniki ze strony poducenta i WinXp nie chce wykryc karty.Pozostaje niezaisntalowany jakis Kontroler sieci.Sa 4 sterowniki ale zaden nie dziala chyba.Jak to naprawic??

a po co instalujesz kartę wireless? w laptopie powinna już byc karta do sieci bezprzewodowej… :?

Tak karta jest ale nie ma jej w systemie.Nie moge stworzyc polaczenia

co to znaczy

? nie wyszukuje jej?

Właśnie tak.Nie ma jej w menadżedze urządzeń.Przed instalacja Windy wszystko było ok.

Hmm… a może jakieś screeny z menadżera urządzeń żeby było widac jak o wygląda? I spróbuj zainstalować stery od karty ponownie.

Złączono Posta : 25.09.2007 (Wto) 21:20

Przy kupnie lapka powinny być sterowniki razem z windą. Jeśli nie było to pozostaje tylko reinstall windowsa(w recovery cd będą wszystkie sterowniki) ew. daj do serwisu jeśli jest na gwarancji i niech ci zrobia żeby chodziło… 8)

Poprostu nie zainstalowano tylko Kontrolera sieci.Reszta ok.Nie wiem ktore sterowniki bo sa 4 rodzaje.Nie mialem plytki wiec sciagalem z acer.pl.Akurat jestem w Hol wiec serwis odpada.

Ale re-cd masz? Nagrywałeś podczas pierwszego uruchamiania?

Nie mam płytki.Laptop jest mojej koleżanki więc nie da rady.Sciągłem wszystko i chodzi.Oprócz wireless.