Problem z instalacją Władca pierścieni bitwa o śródziemie

Posiadam orginalną gre WP BoŚ część pierwsza kiedyś instalowałem ją i było wszystko ok a teraz instaluje i w 66% instalacji wyskakuje mi "Podczas kopiowania pliku “E:\Support\European help files\da\whdata\whftdata.js” z nośnika wystąpił problem.

Czy chcesz ponownie skopiować plik, czy zakończyć instalację?

No i opcję do wyboru “Ponów próbę” i “Anuluj”.

W przypadku ponów próbę po ułamku sekundy pokazuje się ten sam błąd. W przypadku anuluj wiadaomo - instalacja przerwana.

Pomórzcie jak potraficie ;p

Sprawdź czy płyta nie jest zarysowana lub pobrudzona. Na wszelki wypadek wyczyść jej powierzchnię i spróbuj ponownie zainstalować.

Wygląda to na problem z płytą, ew. z napędem, ale rozumiem, że z innymi płytami nie ma problemu? Spróbuj delikatnie przetrzeć spód płyty ściereczką i jeszcze raz rozpocząć instalację, może się uda.

Ew. jest jeszcze jeden sposób, ale nie jestem pewien co do jego legalności. Chodzi bowiem o pobranie obrazu płyty z grą z internetu - wydaje mi się, że skoro posiadasz oryginalny nośnik, to pobranie obrazu płyty z neta nie będzie piractwem. Ale pewności nie mam, więc tu radzę poczekać na rady innych użytkowników lub zadać pytanie w dziale “Licencjonowanie oprogramowania”.

Płyta jest w stanie idealnym przetarłem ją ale nic to nie daje …

Myślę, że trzeba pobrać obraz z internetu