Problem z instalacją wordpressa

Witam.

Chciałem zainstalować na nowo WordPressa więc usunąłem za pomocą TotalComandera wszystkie pliki z serwera (nic na nim nie zostało) i wrzuciłem pliki WP. Postępuję zgodnie z instrukcją, zmieniłem wp-config.php i wpisuję nazwadomeny.pl/wp-admin/install.php jednak nic się nie dzieje. Wyskakuje błąd 404 not found lub 403.

Podejrzewam, że problem jest w tym, że usunąłem WSZYSTKO z serwera i nie zostawiłem na nim pliku public_html, do którego według instrukcji powinienem wrzucić pliki WordPressa. Próbowałem stworzyć taki folder, ale wyskakuje komunikat w TotalComanderze, że nie może utworzyć katalogu zdalnego.

Ktoś ma pomysł, jak zainstalować wordpressa?

pewnie nie wgrałeś do folderu publicznego, poproś administratora serwera o uprawnienia albo niech ci go stworzy…

Tak, podejrzewam, że tu jest problem. Napisałem już do pomocy technicznej (serwer mam wykupiony na hostpark.pl) i chyba jedyne co mi pozostaje to czekać na ich odezwę.

Nie ma możliwości, abym sam przywrócił folder public_html ?

Czy istnieje możliwość, aby hostpark.pl zrobił backup mojego serwera i przywrócił stan wszystkich plików sprzed np. kilku dni? Czy to już za dużo bym wymagał?

Dodane 02.08.2011 (Wt) 0:17

Wróciłem do punktu wyjścia czyli do momentu zanim usunąłem wszystko z serwera.

Wordpress przestał działać, ponieważ usunąłem jedną linijkę kodu w functions.php .

Obecnie po próbie zalogowania do wp-admin.php pojawia się biała strona i nic więcej.

Mam ktoś pomysł co zrobić, aby przywrócić bloga? Podmienić plik functions.php?