Problem z instalacją xp ABIT kv8pro

Witam. Mam problem z instalacją xp. Płyta główna abit kv8 pro procek athlon 64 2800+ 1gb ram. Problem wygląda następująco. Instaluje xp jak się uda ok działa. Po 2-3 dniach czasami tygodniu ostatnio 2 miesiącach wysypał się. Brak pliku NTLDR. Ok płyta w napęd format kopiowanie plików sypie błędami że nie może skopiować jakiś plików. Wyłączam kompa wyciągam baterie z mobo wkładam. Odpalam znowu format kopiowanie plików instalacja bezproblemowa działa. Chcę zainstalować antyvira nie można uruchomić instalatora windows. ok nie poddaję się wchodzę w zarządzanie odpalam go ręcznie działa, To samo z połączeniami sieciowymi. Instaluje driver od sieciówki nie ma połączenia. Uruchamiam w usługach połączenia lokalne działa. Po restarcie kompa muszę znowu wszystko ręcznie odpalać. Co zrobić z tym fantem? Co do instalacji uszkodzony kontroler dysku? mam 2 dyski ata na płycie są też wejścia SATA. Poradźcie coś bo go wyrzucę przez okno

Ja bym przeskanował dysk pod względem bad sektorów… komputer nie gubi danych ot tak sobie… najczęściej jest to wynikiem złej kondycji HDD…

Miałem podobnie z brakiem pliku NTLDR i niebieskimi ekranami, skończyło się wymianą dysku :slight_smile:

Posiadam 2 dyski. Na obu to samo. Oba to segate jeden barracuda 40gb drugi jakiś 20gb. I co najgorsze podczas instalacji przy rejestrowaniu składników staje na 13 minutach do końca i tak mogę czekać 2 godziny i nic. Jak wyjmę cd to idzie ale musze recznie instalatora windows odpalać itd