Problem z instalacją XP HE

Witam niedawno kupiłem używanego laptopa medion z oryginalnym xp. w pewnym momencie przestal dzialac wiec zrobilem formata ale zaraz po formacie sie wylaczyl (przed instalacja OS). kiedy probuje zainstalowac wylacza sie komputer lub tylko ekran po 2 minutach kiedy skonczy ladowac wszystkie rzeczy. to na pweno nie wina plyty bo probowalem instalowac nawet z dwoch. prosze o pomoc! !!

Poczytaj tu

Jak zainstalować Windows Xp? - poradnik krok po kroku

http://www.stronamini.pl/windows_xp/instalacjaxp.html

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

Kupiłeś używany lapek od osoby trzeciej , czy od znajomego? Bo może jest uszkodzony a podczas instalacji się to objawia. Spróbuj ściągnąć dowolna dystrybucję Linuksa w wersji Live-CD np. Ubuntu / PCLinuxOS / Mandriva i zobacz czy da się uruchomić i pracować min. 1h.

ok dzieki pomoglo okazalo sie ze zasilacz byl zryty zainstalowalo sie ale mam teraz inny problem: kiedy włączam komputer jest ‘szybka konfiguracja’ czy cos takiego w pewnym momencie mowi mi zebym wpisal numer rejestracyjny i jak probuje wpisac to pisze wszystko wielkimi literami (to akurat nie przeszkadza) ale liczby pisze $@(%& jakby mial wcisniety shift. moze jest uszkodzony. informatyk od ktorego kupilem tego lapa sie chyba obrazil bo na gg nie odpowiada jestescie jedynym ratunkiem :slight_smile: czy oddanie do serwisu zeby go fizycznie poczyscili pomoze? czy lepiej lapa opchnac za 80% ceny? ;p

“informatyk” może unika kontaktu bo ci wcisnął kit :slight_smile: jak zablokujesz shift (lub fn+klawisz funkcyjny) to numerki rzeczywiście będą jako !@#$%^&*() :slight_smile: