Problem z instalacją XP

Witam pisze w pewnej sprawie oto ona: przy kopiowaniu plików na dysk przez XP gdzies pod koniec kopiowania wyłacza sie i jest czarny obraz, i nie moge za ch… zainstalwać tak cały czas dlaczego tak sie dzieje? Mój komp to: Athlon 900, GeForce 2 32 mb, 128 ram (ten zwykły) i nie wiem czemu sie nie chce zainstalowac :frowning: Tak bardzo bym chciał miec XP :frowning: a nie moge mam całyc zas 98 :frowning: prosze pomóżcie! moze cos w biosie trzeba zrobic??

Przyczyny:

Szkodniki

Uszkodzona pamięc przetestuj goldmemory

http://www.goldmemory.cz/

Bios ustaw na defaults

Sprawdz dysk na błędy, zdejmij partycje załóż i sformatuj

Konserwacja kompa, czyszczenie styków i złącz

Sprawdz temperatury procka, karty grafiki, dysku

Zmień CD z XP może uszkodzony

Sprawdz napędy CD

Xp w przeciwieństwie do WIN98 wykryje każdą usterke sprzętu.

Poczytaj wszystko na Forum.

Użyj opcji:

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

Najprawdopodbniej przyczyna leży w karcie graficznej …!

Podmień kartę graficzną na czas instalacji systemu windows XP (możesz wsadzić jaka stara od kolegi byle pasowała do slotu) Po instalacji wymień karte na swoją zainstaluj sterowniki do Twojej karty i po sprawie…!

Metoda sprawdzona i opisywane przeze mnie na kilku forach…!

Pozdro… !!

Na początek jak byś miał jakąś karte grafiki starszą najlepiej na PCI to wymień (po instalce spowrotem przełożysz)coś XP ma jakieś problemy z kartami GF ,nie nawszyskich płytach gł. U mnie np. nie chce zainstalować sie na GF4 a jak założe GF2 to sie zainstaluje ale czytałem że niektórym nie chce zainstalować sie nawet na niektórych modelach GF2.

Problem faktycznie z kartą grafiki występuje na początku instalacji systemu XP po wgraniu sterowników,robi się czarny ekran i w lewym górnym rogu miga kursor.

Jak ten momemt przejdzie to musi iść jak reszte dobre.

Choć może być i na końcu i macie racje,ja z takim przypadkiem się nie spotkałem a sprawdzić warto.

a moze byc Voodo3?? bo moj kumpel ma

SKoro kumpel nie miał problemów to podmień powinno pójść.