Problem z instalacją

witam mam problem miałem zainstalowany win7 i chciałem zrobić format i zainstalować go na nowo z tej samej płyty kiedy ustawiłem wszystko w biosie urochomiło się wczytywanie systemu a potem zamiast pojawienia się okna istalacij czarny ekran nawet po 20 mi nic się niedziało a komputer tylk osię wyłączył no to pomyślałem że dam sobie spokój i chciałem włączyć system kiedy to próbowałem to nie mogłem wyskawiłay mi 2 opcije naprawa systemu lub normalne włączenie w przypadku naporawy czarny ekrean się włączał a kiedy próbowałem noramallnie włączyć to zacinał się przy włączniu Pomocy nie posiadam innego systemu więc nie mam co robić ':frowning:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Podaj konfigurację komputera.