Problem z instalacjia wndows 8 bład BCD

witam

dzisiaj chciałem sobie zainstalwac windowsa 8 relase preview ale podczas bootowania instalacji z pendraiva wyskakuje bład:

file: \boot\bcd

error: 0xc000000e

dodam ze ostatnio bawiłem sie linuxami ale usunołem wszystkie linuxy i gruba, potem naprawiałem bcd poleceniami:

bootrec.exe /fixmbr

bootrec.exe /fixboot

bootrec.exe /rebuildbcd

a dzsiaj nawet poleceniem:

bootsect.exe /nt60 all /force /mbr

prubowałem naprawiac bcd programem EasyBCD ale niestety nic nie pomogło moje pomysły sie skonczyły dlatego pisze tutaj i prosze o pomoc.

z góry dzieki i pozdrawiam

jezeli zły dział to sory

Miałem tak samo dopóki nie zrobiłem bootowalnego pendrive z użyciem Windows 7 USB/DVD Download Tool.

własnie tym programem zrobiłem bootowalnego pendrive i ten bład mi wywala.

Mnie nigdy nie zawiódł program WinToFlash, ale tłumaczenie tego programu jest najprawdopodobniej wykonane tłumaczem google, i trzeba uważać co się robi.

według mnie problem nie polega na zle utworzonym bootowalnym pendrivie tylko na jakichs błedach w bcd ktorych nie umiem naprawic

Jeśli byłby to błąd BCD to nikt by nie zainstalował bo wszyscy ściągamy ten sam obraz i wszyscy używamy tego samego BCD.To nie jest jeszcze finalny produkt i niespodzianki mogą się zdarzyć.Jedyna niespodzianka jaką ja miałem, to po instalacji Win8 DP nie miałem opcji wyboru WinXP który miałem na drugiej partycji ale poradziłem sobie programem EasyBCD

ale tu chodzi o bcd na moim dysku w koncu wywala bład file: \boot\bcd\ error: 0xc000000e

kazdy ma swoje włąsne bcd na swoim dysku

widze z tu nie znajde pomocy skoro nie wiecie co to jest bcd

Tutaj wiemy co to jest BCD i ja też wiem, tylko zrozum że jak bootujesz z innego nośnika to nie uruchamia Ci się BCD które masz na dysku tylko BCD które jest na nośniku a właściwie w obrazie umieszczonym na nośniku.

no dobra, to teraz zrobiłem bootowalnego pena za pomoca programu WinToFlasch i teraz juz nie wyskakuje bład bcd tylko w lewym górnym rogu jest “j_” i znaczek _ bez przerwy miga czekałem prawie godzine i nic sie nie zadziało

edit

po utworzeniu bootowalnego pena za pomoca ultraiso znów jest bład bcd

chyba sobie daruje tego windowsa 8 bo nawet z poziomu windowsa go nie zainstaluje bo wyskakuje durny komunikat ze mój procesor jest niekompatybilny.

Tak tylko kwestia, czy zrobiłeś tego pena prawidłowo, bo program jest fatalnie przetłumaczony.Po wejściu w program WinToFlash trzeba wejść w zakładkę dja zaawansowanych a następnie wybrać opcję Transfer WinPe Vista/7 na USB.Wtedy trzeba dać biec, potem wskazujesz pliki źródłowe, musi to być folder w którym są wypakowane pliki z ISO.Potem miejsce docelowe czyli nasz pendrive.Mi się zawsze w ten sposób udawało zainstalować system.

no ja nie brałem opcji WinPe bo o ile wiem to jest to obraz live windowsa no ale zaraz to przetestuje

edit

niestety tez wyskakuje j_ i nic sie nie dzieje

edit2

morze ma jakis zły obraz tego windowsa, sciagałem go ze strony microsoftu i warzy 2 554 228kb

Wersja x64 ma 3 515 703 296 bajtów.

MD5:

5901db43f3b3fa155d65f523f76d5d88 *Windows8-ReleasePreview-64bit-English.iso

PS Morze ma zły obraz? Ciekawe jaki mają góry :wink:

ja sciagłem wersjie 32bitowa która ma 2 554 228kb

sciagam jeszcze raz z innej strony i ma rozmiar 2 615 529 472 bajtów

Ja mam obraz angielskiej 32-bitowej wersji systemu.Obraz na pewno jest prawidłowy bo instalacja systemu się powiodła.

file.php?name=48D37056AE649947345F953C6AB192EF