Problem z instalatorem InstallShield Wizard

Witam mam problem ktory ciagnie sie od roku,otoz chcac zainstalowac m.i.n-gta:sa,star wars battlefront 2,battlefield 2,s4 league i pewnie wiecej pokazuje mi sie error o to i on : an error (-5004:0x80070005) has occurred while running the setup.Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications.If the error still occurs,please contact your vendor: ( firma gry,przy innej jest inny wpis )

Error Code: -5004 : 0x80070005

Error Information:

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1971)

PAPP:S4 League_EU

PVENDOR:Alaplaya (http://en.alaplaya.eu/)

PGUID:26B60BBE-0227-4290-85D6-3C72ECA70F32

$9.0.0.333PAK

Mam Windowsa XP Home Edition Service Pack 2 Jeśli mam coś więcej podac to pisac

PS:Bardzo mi na tym zalezy bo mnie juz denerwuje bardzo ten problem,oraz juz szukalem w internecie bylo kilka zastosowan ale zaden nie pomogl,niestety :confused:

A czemu nie SP3?

ponieważ szukając rozwiązania ktoś zaproponował zmiany SP3 na SP2 ponieważ różne gry mogą go nie obługiwać,ja się nie znam na kompach ale myślałem że to coś zmieni,lecz się myliłem

Witam.

Z jakiego korzystasz programu antywirusowego ?

Próbowałeś uruchomić instalację z wyłączonym programem zabezpieczającym ?

Ja ogólnie nie posiadam programu antywirusowego

Rozumiem.

Przeglądając internet w poszukiwaniu rozwiązania, zauważyłam, że ten problem dotyczy instalatorów InstalShield.

Czy u Ciebie także występuje problem z instalatorami InstalShield, czy ogólnie ze wszystkimi ?

Tylko z instalatorami InstalShield

To na początek zalecam instalację dodatku Service Pack 3.

Pobranie wszystkich dostępnych aktualizacji krytycznych.

Upewnij się także, że Twój system posiada zainstalowaną najnowszą wersję Windows Installer.

Nie piszę tego z własnego doświadczenia, lecz z doświadczenia innych użytkowników, którzy takimi właśnie sposobami pokonywali opisany przez Ciebie problem.

Jeżeli masz czas i ochotę, to przeszukaj internet pod kątem “Błędów InstalShield Windows XP”.

damianos1937 , zobacz też to: http://support.microsoft.com/kb/888019/pl

damianos1937 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif