Problem z instalatorem Windows 10

Witam mam problem z instalatorem do Windows 10, problem polega na tym że wczoraj system mi sie zepsuł i musiałem zainstalować go od nowa wszystko poszło dobrze do czasu gdy nie pojawił się instalator systemu i właśnie tu mam problem bo przy instalatorze nie działa mi myszka i klawiatura tak jakby ich wgl mie było, w BIOsie klawiatura działa ale jak przechodzi mi na instalator to już nie.
Klawiatura jest na USB nie wiem czy to ma znaczenie.
Wielkie dzięki za pomoc.

W starych płytach głównych ma znaczenie.
Poszukaj w BIOSie pozycji podobnej do “USB Keyboard…” i zrób ją na “Enabled”, bo może nie jest? Podobnie z myszą.

Aha płyta to ASUS P5B-VM SE, a możesz podpowiedzieć gdzie to może być? Bo nie zabardzo znam tego biosa

Ja z kolei nie znam tej płyty głównej, ale będę szukał.

Przejdź do zakładki Advanced i tam rozwiń pozycję USB Configuration, a w niej zastosuj ustawienia z tego zrzutu:
bios

I nic

Przestaw Legacy USB Support na Enabled.

Powiem tak podlaczylem dysk braci gdzie jest windows 7 tam przy odzyskiwaniu klawiatura dziala normalnie, podlaczylem od nowa moj dysk i nawet klawiatura sie nie swiecila tylko w Biosie działa normalnie. Pomoże ktoś serio bo nie mam jak na ten moment załatwić sobie klawiature na PS/2

Mam tylko cos takiego

Kolega Ci napisał, żeby wejsc w Bios, to co wkleiłeś Biosem nie jest, w skrócie naciskaj przyciski od f1 do f12, któryś zadziała :wink: I nie kombinuj z dyskami na około, to nic nie da.