Problem z instalkami MMO

Witam wszystkich to mój 1szy wątek na tym forum :slight_smile:

Mam taki problem…

Nie mogę odpalić niektórych instalek gier MMO ](*,) . Nie wiem czy jest to wina instalki, WinRara czy jeszcze czegoś innego. Z instalkami innych programów nie mam takich perypetii. Problem powtarza sie odnośnie kilku tytułów,ale co ciekawe po tym jak ostatnio wgrałem nowy system jedna z problematycznych instalek ruszyła :-k . Od pewnego czasu mam zaniżony transfer internetu z powodu rzekomego przeciążenia łącza choć to chyba nie ma nic do rzeczy. Tylko,że teoretyczie zawsze moze wyskoczyć błąd przy downloadzie. W przypadku zamieszczonego screena i tej gry jak właśnie spostrzegłem też wyskoczyły błędy w downloadzie i nawet ten twierany przez Winrara plik instaluje sie z błędami

Proszę o porady

Tu zamieszaczam screen na którym widać instalkę do tej samej gry składającą sie z 2óch spakowanych plików,ten wzięty w zieloną ramkę działa czerwony natomiast nie. Oba były ściągane z tej samej strony w tym samym czasie.

http://img145.imageshack.us/img145/5119/instalki.jpg

obecnie moja konfiguracja to:

-procesor Athlon 2800+ 1.6GHz

-grafika Geforce 9400 GT

-płyta główna Gigabyte GA-K8N51GMF-RH

-dysk twardy WDC WD 5000AADS-00S9BO

-pamieć 1GB DDR 2

-Windows legalny XP z SP2 (aktualizacja na SP3)

P.S. Tylko,że teoretyczie zawsze może wyskoczyć błąd przy downloadzie. W przypadku zamieszczonego screena i tej gry jak właśnie spostrzegłem też wyskoczyły błędy w downloadzie i nawet ten otwierany przez Winrara plik instaluje sie z błędami. Widocznie muszę u kogoś sciągnać bo z moim obecnym transferem to szdkoda gadać… [-X

A ściągnąłeś oba pliki? Bo też grałem kiedyś w tę grę, i trzeba ściągnąć dwa pliki, rozpakować je w jednym katalogu i dopiero odpalać instalkę. U mnie działało bez problemu, zwłaszcza ,że jak widzę to jest najnowsza wersja klienta do Runes of Magic. A jak to nie zadziała to najnowsza wersja Runes of Magic jest w Play’u.

W Play’u powiadasz :smiley: to świetnie dzięki za cynk.

pliki ściagnełem oba i oba z błedami.

No to sam sobie odpowiedziałeś. Musisz ściągnąć jeszcze raz.

Ja ściągałem instalkę z oficjalnej strony gry i wszystko działa bez problemów.