Problem z Installshield Wizard. Brak możliwości instalacji

Witam,

Od ponad miesiąca próbuje rozwiązać irytujący problem. Przy instalacji niektórych gier, wiadomo są potrzebne ISScripty czyli pliki od InstallShieldWizard.

Do rzeczy :

Przy próbie instalacji Test Drive Unlimited (oryginał) setup się uruchamia, ale po sprawdzaniu sprzętu, wyrzuca okienko “Installshield wizard nie może kontynuować, system nie został zmodyfikowany” itd… :shock:

Próbowałem uruchamiać setup w trybie zgodności z każdym dostępnym tam systemie, kopiowałem płytkę na dysk i robiłem to samo z dysku, wypalałem obraz i to samo, przeinstalowałem WSZYSTKIE wersje install shield wizarda od 6.0 -11.00 , ściągałem nowego net Frameworka (3.5)…

Wciąz to samo… ktoś wie czym to może być spowodowane? Zdarza się to od początku, nawet po formacie było to samo :x

Wiem że Vista ma już w sobie Windows Installer Package 3.0 bodajże…

Druga sprawa , podobna sytuacja ma miejsce przy instalacji Flight SImulator X (także oryginał)

Po sprawdzeniu systemu przez instalator pojawia się krótki błąd install wizarda (kod 1628) i jedyne co można zrobić to nacisnąć ok -.-

Z resztą gier nie mam problemu, zależy mi szczególnie na TDU. Już mnie to tak straszliwie męczy, że postanowiłem tu o tym napisać. Jeśli ktoś zna jakieś rozwiązanie dot. mojego problemu, proszę o odpowiedź w miarę możliwości.

A i na koniec : TAK, SZUKAŁEM w google, przeglądnąłem chyba z 20 stron w przeglądarce i zastosowałem pare porad odnośnie tego.

I tak, instalowałem plik ISScripta z płytki, nie pomogło. :expressionless: :expressionless:

Pozdrawiam

Neth

oczywiście czyściłeś tempy podczas odinstalowania aplikacji , wszystkie aktualizacje pobrane ,

próbowałeś zrobić Run>>cmd>>sfc /scannow

Aby zadziałał TDU na viście potrzebny jest TDU Vista PL Patch u mnie na viście x64 działa bez problemu

Kasmir, ale ten patch jest po to aby zainstalować czy po to aby grać?

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 18:13 został dopisany post przez Neth

O mój boże…

To do instalatora :X

Kasmir, masz piwo jak będziesz u mnie w mieście xD

Trzymam Cię za słowo i cieszę że pomogłem.