Problem z instalowanie windowsa

Zrobiłem coś takiego: włączyłem instalator systemu windows i jak mi sie pojawiło co chce zrobić to wziąłem żeby naprawiło mi windowsa xp, no i teraz sie włączyła instalacja systemu windows xp i sie boje że wszystkie pliki strce, co sie stanie jak to sie zainstaluje? nie było nic takiego jak formatowanie czy coś takiego to niewiem. Teraz sie boje że coś usune. Proszę pomóżcie

nic nie stracisz … a jak dałeś naprawę windows’a xp to nic to nie da tylko strata czasu

Z tego co pamiętam, to “naprawa systemu” nie formatowała dysku i wszystkie dane były (naprawiał tylko pliki systemowe), ale nie jestem do końca pewny, więc lepiej poczekaj na inne opinie…

Najpierw zrobiłem rozruch z płyty Cd, potem wziąłem zeby zainstalowało windows xp na świeżo i potem mi pokazało liste moich systemów i wtedy kliknąłem R i zaczęło kopiować pliki do instalacji, potem komp sie uruchomił i jest ta taka instalacja WINDOWSA, strace pliki czy nie? I czy moge jakoś wyłączyć tą instalacje bo jak zresetuje kompa to mi sie ciagle ta instalacja włącza . POMOCY

Nic nie stracisz zostaną podmienione tylko pliki systemowe

Jeśli chodzi o pliki to stracić ich nie powinieneś, ale możliwe, że będziesz musiał trochę poszperać w folderach zanim je zjadziesz, bo windows powinien wyglądać jak po “świerzej” instalacji …