Problem z instalowaniem sterowników dźwięku. SP3 WIN XP

Cześć wam od zmiany sprzętu nie mam głosu ponieważ mam problem z zainstalowaniem sterowników

Najpierw daje wam screeny z danymi które się zapewne przydadzą do rozwiązania problemu.

28h347o.jpg

2uzs2mt.jpg

Jeżeli chodzi o płytę główną to to jest ta z tego linku :

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Produc … 24LanID=0

Teraz jakieś dane o kompie:

daneq.jpg

I teraz tak, jeżeli chcę odpalić muzykę powiedzmy w winampie, to wyskakuje ten błąd:

bladld.jpg

Więc teraz tak, wbiłem w link od płyty mojej który podałem kilka linijek wyżej i wszedłem w zakładkę download

i pobrałem sterowniki od Sound No więc po pobraniu tego, rozpakowałem otwieram setup.exe instaluje się i wyskakuje ten błąd:

audioe.jpg

Nie pobierałem nic więcej z tamtej strony od sterów, Proszę was o pomoc jak najbardziej szczegółową. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc ! Myślę że opisałem wszystko w miarę zrozumiale.

Najpierw sprawdz czy karta jest włączona w biosie, a wiec naciskasz klawisz Delete podczas włączania kompa nastęnie wybierasz Integrated Peripherals i tam następnie w SIS OnChip PCI Device i sprawdz czy przy wpisie SIS-7012 AC97 AUDIO ustawione jest Enabled.

Jeśli tak to ok, odpal kompa i sprawdz ten sterownik:

http://ktosiczek.pl/download/cmedia/CMI9761_71.zip

Ciekawi mnie że we Właściwościach systemu wykazuje Dodatek Service Pack 3 a EVEREST wykazuje Dodatek Service Pack 2 :?:

Wrzuć jeszcze screeny z:

  1. Dodaj lub usuń programy (wszystko).

  2. Start --> Panel sterowania --> Dźwięki i urządzenia audio --> zakładki Audio oraz Głos.

ajć bo screen z everesta był robiony przez formatem : P teraz jest SP3

już daje screeny moment.

2mgl0zt.jpg

Co do Biosa to już resetam i sprawdzam.

Dodane 26.07.2012 (Cz) 21:33

W biosie jest dane Enabled, pobrałem te sterowniki, ale wyskakuje ten sam bład jak przy instalacji tamtych sterowników

z tym Our audi chip provides… myślę że to jest rozwiązanie zagadki, bo przez ten błąd nie można zainstalować sterowników.