Problem z instalowaniem xp na sata II

Witam, mam nastepujący problem… Kupilem dysk Baracuda 7200.12, ATA II, 500GB i kontroler MiNt-6421-ESA. bo mam starą płytę na IDE. Wchodzę w bios ustawiam bootowanie z CD-ROMu i w sumie tylko tyle, bo bios nie widzi mi dysku. Potem restartuje kompa instalator sie wlacza automatycznie sprawdza sprzet, kopiuje sterowniki i kaze wybrac partycje do zainstalowania systemu, wybieram partycje instalator kopuje pliki dochodzi do 100% po czym restartuje sie komp i znowu automatycznie bootuje z plyty i sprawdza sprzet i znowu kaze wybrac partycje i znowu kopiuje pliki, restart i od nowa to samo… po restarcie powinien juz sie wlaczyc pasek widows i dalsza instalacja a mi caly czas startuje z plyty. Kombinowalem juz z tym, jak instalator sie wlaczal to wciskalem F6 by zaladowac sterowniki z plytki do tego kontrolera lecz wyskakiwalo ze windows nowsze pliki ma niz te co chce zapodac. Po restarcie wyciagallem plytke zeby sie instaator znowu nie wlaczyl, ale wyskakiwalo ze nie ma zadnego nosnika i zebym zrestartowal kompa. Sadze ze to wina tego kontrolera czy moze jednak sie myle? Instalacje przeprowadzalem na dwóch systemach xp z sp2 i xp z sp3 zawsze podczas botowania wyskakiwalo mi zeby wcisnac klawisz aby uruchomic plyte a teraz automatycznie tak sie dzieje. Juz nerwow do tego nie mam, zeby systemu nie moc zainstalowac, nie pierwszy raz przezciez system instaluje.

tyle że instalator wczyta sterowniki wyłącznie jeśli dostarczysz mu je na dyskietce

musisz zintegrować sterowniki sata z nośnikiem instalacyjnym

http://carlostech.wordpress.com/2007/06 … lite-cz-1/

z dyskietki zapodawalem te sterowniki lecz wyskaiwal komunikat ze windows ma nowsze sterowniki niz te co chce zapodac