Problem z instlacją sterowników do karty graficznej-Radeon HD3650 w systemie operacyjnym Microsft Windows 8.1 Pro

Witam,

Kilka dni temu zainstalowałem Windows 8.1 Pro, wszystko śmigało elegancko, natomiast gdy napotkałem problem z aktualizacją sterowników do karty graficznej Radeon HD3650 512M DDR2 AGP DUAL DVI-I/TVO już nie było tak fajnie.

Komputer chciał zainstalować sterowniki automatycznie, niestety “zwalił” sprawę…

Teraz okazuje się że zainstalowany jest sterownik “Podstawowy sterownik ekranu Windows” maksymalna rodzielczość to 1280x1024 na poprzednim systemie (win7) miałem 1920x1080, tekst rozmazany i ogólna jakoś grafiki bardzo niska.

Nie dośc że inny sterownik to jescze wykrywa kartę na magistralce PCI. Chyba nie musze pisać że użyłem prawie każego możliwego sposobu od “wujka” google aby zainstalować sterowniki ze strony producenta. Więc jak zainstalować sterowniki do tej karty skoro system tak jakby jej nie widzi, że w ogóle istnieje.W menedżerze urządzeń nie ma urządzeń nierozpoznanych

Posiadam:

Płytę Główną- ASRock 4CoreDual-Sata2

Procesor- Intel Pentium Dual-Core E5300

Kartę Graficzną-Radeon HD3650 512M DDR2 AGP DUAL DVI-I/TVO

OS- Windows 8.1 Pro 64-bity

Ram- 2GB

 

Dodam jeszcze, że jak odinstalowałem te niby dobre sterowniki, jakość prawie wcale nie uległa zmianie.

http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers,Program,Windows,25819.html

 

Szczepan14789

 

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

@rzaza

Niestety nic nie wykryło.

Jakieś inne pomysły?

Może go odśwież albo jeszcze raz przeładuj - u mnie poskutkowało.

Też miałem problemy tyle że inne. 

@rzaza

U mnie nic to nie dało.

Już nie mam żadnego pomysłu na rozwiązanie tego problemu…

 

Jeszcze liczę na geniusz ludzi z tego forum :smiley:

Szukałem, szukałem i znalazłem odpowiednie sterowniki.

Zamiast pobierać ze strony Radeona pobrałem ze strony supportu Sapphire, myślałem że to jest to samo, ale mile się zaskoczyłem :smiley:

Sterownik poprawnie się zainstalował i jak narazie nie mam żadnych problemów z kartą graficzną.

Temat do zamknięcia