Problem z intalzcją programu ZoneAlarm

Witam wszystkich!

Szanowni Państwo zainstalowałem program Zone Alarm jako dodatek do programu antywirusowego Microsoft Security Essentionals ,ale nie mogę go nigdzie znależć i sprawdzić czy rzeczywiście zainstalował się.

Pierwszą czynnością instalujć ten plik było kliknięcie Zapisz ten plik zapisz trwało to moment ,następnie ponieważ nic sie już nie działo wszedłem do mmoich dokumentów i tam odnalazłem ikonke tego pliku.

Po kliknięciu na ikonkę było polecenie uruchom ten plik to kliknąłem tu już trwało to dłużej ,po zapełnieniu się wszystkich zielonych okienek tabelka zniknęła i na tym koniec.

Sprawdziłem w panelu sterowania w zakładce" dodaj lub usuń programy " nie tego programu.

Proszę mi pomóc gdzie go mogę znależć jeśli w ogóle jest on zainstalowany ,kiedy zaistnieje potrzeba ten program odinstalować

Z niecierpliwością czkam na Państwa pomoc i przepraszam za sformułowania byc może " nie komputerowe"

Z poważaniem

Pobierz plik od nowa. Widocznie uszkodzony instalator. A tego pseudoantywirusa radziłbym odinstalować i zainstalować coś konkretnego.

Z tego co napisaliście to mam rozumieć ,że ten Zone Alarm nie zainstalował się tak ?

W przypadku prawidłowej instalacji powinien być jak każde programy w panelu sterowania w zakładce dodaj lub usuń programy ?

Czy tak mam to rozumieć? Proszę potwierdzić

Dziękuje!

kasztelan40 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Tak. Poza tym po zakończeniu instalacji powinien być komunikat o potrzebie zrestartowania komputera, jak jesteś początkujący to instaluj programy z polską wersją językowa.