Problem z internet explorer

…mam problem z przeglądarką internet Explorer…zainstalowałem najnowsza wersję ze strony producenta dla systemu Vista i od tego momentu w ogóle nie moge otworzyć tegoz programu! Pojawia sie komunikat o wystąpieniu problemu i na pasku jest komunikat o prawdopodobnym zablokowaniu go przez DEP.Próbowałem juz naście razy wykluczyć go spod działania zapobiegania wykonywaniu danych ,korzystając z pomocy i bsługi technicznej systemu,ale nic to nie dało…jeśli ktos może mi kliknąć kilka słow to będe bardzo wdzieczny paneczek…

viewtopic.php?t=300716

http://www.searchengines.pl/Jak-Wylaczy … 92276.html

…mam wielka chęć zostawic to ale np do bankowości inernetowej muszę wchodzić tylko przez explorera(wymagania systemu bankowego)…a linka którego dostałem nie bardzo kminię…czy ktos może ma jekies jescze skuteczne rady???/ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Menu Start->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Przywracanie systemu i wybierz jakiś punkt przywracania sprzed zainstalowania IE7.

paneczek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Przecież w MS Vista jest już najnowsza wersja IE 7, automatycznie aktualizowana przez Windows update.

IE 8 jest wersją testową i do codziennego użytku nie jest zalecana. Może działać lub nie.

Przywróć system do stanu sprzed instalacji “najnowszej wersji”.

A wypróbowałeś już Firefox’a z dodatkiem IETab?

paneczek , popraw wiadomość. Po co tyle znaków zapytania? :evil: Używasz opcji Edytuj