Problem z internet explorer

(Paneczek) #1

...mam problem z przeglądarką internet Explorer...zainstalowałem najnowsza wersję ze strony producenta dla systemu Vista i od tego momentu w ogóle nie moge otworzyć tegoz programu! Pojawia sie komunikat o wystąpieniu problemu i na pasku jest komunikat o prawdopodobnym zablokowaniu go przez DEP.Próbowałem juz naście razy wykluczyć go spod działania zapobiegania wykonywaniu danych ,korzystając z pomocy i bsługi technicznej systemu,ale nic to nie dało...jeśli ktos może mi kliknąć kilka słow to będe bardzo wdzieczny paneczek...

(ybu) #2

viewtopic.php?t=300716

http://www.searchengines.pl/Jak-Wylaczy ... 92276.html

(Paneczek) #3

...mam wielka chęć zostawic to ale np do bankowości inernetowej muszę wchodzić tylko przez explorera(wymagania systemu bankowego)...a linka którego dostałem nie bardzo kminię....czy ktos może ma jekies jescze skuteczne rady???????????????????????????????????????/ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

(Chillout) #4

Menu Start->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Przywracanie systemu i wybierz jakiś punkt przywracania sprzed zainstalowania IE7.

(Kaka') #5

paneczek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(JesperKyd) #6

Przecież w MS Vista jest już najnowsza wersja IE 7, automatycznie aktualizowana przez Windows update.

IE 8 jest wersją testową i do codziennego użytku nie jest zalecana. Może działać lub nie.

Przywróć system do stanu sprzed instalacji "najnowszej wersji".

A wypróbowałeś już Firefox'a z dodatkiem IETab?

(boczi) #7

paneczek , popraw wiadomość. Po co tyle znaków zapytania? :evil: Używasz opcji Edytuj