Problem z internetem- Bardzo wolny internet

Witam, Mam internet 256 kb/s może to i mało ale nie miałem nigdy z nim problemów komputer też mam słaby nie przeszkadzało mi to nigdy i wczoraj gdy zacząłem grac w counter Strike 1.6 : steam i gra bardzo mi się Ścinała- miałem duże lagi i dzisiaj chciałem ściągnąć grę i zwykle miałem szybkość pobierania 35 kb/s a dzisiaj było po 2-4 kb/s komputer mi coraz wolniej chodzi z dnia na dzień wszystko się Ścina…

Co Mogę zrobić?

Defragmentowałem już wszystkie dyski i to niestety nic nie dało co mogę jeszcze zrobić?

Odrazu mówię że format odpada bo robiłem go niecały miesiąc temu w ogóle nie wiem dlaczego Komputer mi tak szybko się zapycha na komputerze mam tylko kilka programów [z 8] i 2 Gry Counter Strike 1.6 steam i Metin 2

zaniedługo Mam zamiar załóżyc sobie internet 1 mb/s i 1 gb ram-u Więc to tylko chwilowe rozwiązanie proszę o pomoc

Mój Sprzęt:

AMD Sempron 2500+

1.75 GHz

256 MB RAM

Internet Neostrada TP - 356 kb/s

Wiem że to słaby sprzęt ale mi nigdy nie sprawiał problemu nie wiem co się teraz dzieje :]

Proszę o szybką pomoc i z góry thx.

Kto pomoze?:frowning:

Double post - nie pisze się posta pod postem. System wolny od wirusów i spyware? Aktualizowany na bieżąco?

Mam Nod 32 aktualizuje się chyba prawie codziennie…

Chodzi o to , czy ściągasz łatki od Microsoft itp?

No tak, masz NOD32 a wiesz do czego on służy i skanujesz nim czasem? Czy po prostu sobie jest? Ech… Sprawdź dla pewności jakimś skanerem antywirusowym on-line, np. Kaspersky Online Scanner (przez Internet Explorer).

Aktualizacje niedawno wyłączyłem bo ustawiłem je na określoną godzinę a aktualizowało się co chwilę ami to przeszkadza bo potem mam lagi w cs a gram często z klanem

EDIT

VPN Nie jestem nobem skanuje kompa nie po to mam anty-wira wszystko sprawdziłem

Świetnie, a wyniki prędkości np. na stronie http://www.speedtest.pl/ pokazują właściwe wartości?

VPN dzięki wielkie wesz ile wyskakuje?

wynik - 118 kbps a mam 356 i spójrz w dziale problemy jest takze jeden taki temat chłopak ma neo 1 mb z neostrady i mu tez pokazuje jakby miał 118 jutro zadzwonie do neostrady i problem się rozwiąże ;]