Problem z internetem, biała strona podczas wgrywania

Witam! Mam mega problem z internetem! Otóż gdy wgrywam pliki większe od 20mb to pojawia się ten problem i ściągam plik 350mb z prędkością 112kb/s. Jak wgrywam plik to przy 20mb staje i nic nie idzie, pusta strona. Wchodzę w firefox pusta strona bez adresu, jak wpisuje też adres to też nic, pusta biała. W internet explorer też biała. Ale GG mi wtedy chodzi… Mam router i na kompie i na laptopie jest ten problem. Jak nie miałem routera to też był ten problem w kompie… Po reinstalkach też. Ale jak np wysyłam plik większy od 20mb przez skype nic się nie dzieje. Moim dostawcą jest kablówka osiedlowa. Mam xp

djpotwosss ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi.

Jedyne co wywnioskowałem, to to, że może masz łącze asynchronicze (stosunek download:upload 2:1), bądź serwer na który wgrywasz daje takie prędkości.

chodzi o to, że jak wgrywam jakiś plik np na sendspace czy rapidspread to po 20mb mi wywala białą stronę i internet pada wógóle przeglądarka nie chodzi, jedynie GG chodzi, mam tak na laptopie, kmpie stacjonarnym, a wcześniej jak nie miałem routera to też tak było na kompie stacjonarnym