Problem z internetem, bluetoth i WIFI na Samsung Galaxy Ace 4

Otóż kiedyś miałem taki problem, że mój komputer nie wykrywał mojego telefonu, myślałem, że jest to spowodowane Windowsem XP który jest stary i kijowy, ale próbowałem na 3 innych komputer (gdzie byl ubuntu, Windows 7 i Windows 10) i też się nie chciało zgrać - Mysle, że z moim telefonem jest inny problem.

 

Otóż nagrałem pewien filmik dla koleżanki (41 minut, 940 MB) i muszę go dodać do internetu i jej go wysłać.

 

Internet działa bardzo wolno, nie chcą się dodawać filmiki majace 15 MB (podzieliłem na messengerze), pomyślałem, że pójdę do kolegi i udostepni mi WIFI jednak nie działa - mimo to w restauracji jednej wifi działało ale zbyt wolno by wiele zrobić. Dodam, że u kolegi wifi działa wszystkim innym.

 

Chciałem mu przesłać ten filmik przez bluetooth żeby on go wysłał, jednak na jakąś stronę typu megawrzuta, ale przez bluetooth wrzuca sie baaardzo wolno (po około minucie pisało 1%) a powinno (według mojego kolegi) dużo szybciej.

 

Po tym jak z kolegą to próbowałem zrobić… kompletnie znikł mi internet :slight_smile: Dzwonić i wysyłać SMS mogę, ale pisze mi, że jestem offline XD jak próbuje połączyć sięz internetem.

 

To jest tragedia, a przywrócenie ustawień fabrycznych nie wchodzi w gre bo usunąłbym ten filmik a jest mi on niezbedny.

 

Proszę o pomoc. 

Filmik prześlij po USB za pomocą kabla czy choćby poprzez Airdroid po WiFi lub gdy jest na karcie pamięci to wykorzystaj czytnik kart pamięci. Z wrzuceniem do sieci nie powinno być problemu, nie licz tylko że plik blisko 1GB prześle się w 2min przy powolnym łączu. 

Co do braku internetu, sprawdź czy masz włączoną transmisję danych w ustawieniach

 

Internet przywróciłem XD Dzięki wielkie XD Chociaż nie wiem jak to jest możliwe, że mi sie samo to wyłączyło, ale do rzeczy - Po kablu właśnie nie działa przesyłanie plików na komputer. 

 

Przy czym nie mam karty pamięci, oraz nie działa mi instalowanie programów na komórce od jakiegoś czasu (sam nie wiem czemu) i w zwiazku z tym, nie mogę tego filmu podzielić i przesylac normalnie.

Sprawdź na innym kablu USB, te najtańsze akcesoryjne nie obsługują transmisji danych.