Problem z internetem. Całkowity brak Uploadu

Witam. Mam nietypowy problem. Mam internet światłowodowy o prędkości 200 Mb/s download 20 Mb/s Upload. Posiadam modem ZTE ZXA10 F601 i Router TotoLink A3002RU. Problem jest taki że na komputerze mam całkowity brak uploadu. Sprawdzałem na wielu speedtestach i na każdym wynik był równy zeru. Komputer jest połączony z routerem przewodowo kablem ethernet. Gdy robiłem speedtest na telefonie Upload był odpowiedni 20 Mb/s a na komputerze uploadu nie ma. Co może być przyczyną? System Windows 7 64 bit Karta Sieciowa Realtek RTL8168C§/8111C§ Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)
Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Zablokowany ruch wychodzący na firewallu?

@anon741072 Nie to nie to. Wyłączyłem zaporę sieciową i nadal jest to samo

Sprawdź jak na jakimś gnu/linux live.

http://speedof.me - zobacz czy ten daje rade zmierzyć wysyłanie.

@krystian3w Spróbowałem połączyć się z routerem przez kartę sieciową Tp-Link TL-WN727N i przy połączeniu przez WiFi Upload jest prawidłowy. Tylko przy połączeniu przewodowym nie ma uploadu. Czym może być to spowodowane?

Czyli wszystkie urządzenia po WiFi mają upload a po kablu nie? No to może konfiguracja firewall na routerze?

2 polubienia

Poszukałem w ustawieniach routera i okazało się że Upload dla połączeń przewodowych był zablokowany, Wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: