Problem z Internetem - gg działa, strony się nie otwierają

Cześć, szukałam podobnego tematu na forum, ale nie mogłam nic znaleźć, więc tworzę nowy. Otóż mamy w mieszkaniu trzy kompy i neostradę dzieloną przez routera. Problem w tym, że moje współlokatorki mają Internet na kompach bez problemu, a u mnie jak włączę komputer działa tylko gg, a żadne strony nie chcą się otwierać. Dopiero jak odłączę modem i routera i na nowo załączę to mogę oglądać strony. Patrzyłam w ustawienia na swoim kompie, ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Podpowiecie co mogę zrobić, żeby nie musieć co chwila biegać do drugiego pokoju i bawić się z tym routerem?

Jak masz ustawione IP i DNS kompa z automatu?Ja też mam tak neo podzielone i nie ma problemu.Jedynie na ruterze jak by było inne MTU niż na kompie to stronki otwierają się bardzo wolno lub wogóle,ale to raczej Cię nie dotyczy. :slight_smile:

Mam ustawione na automatycznie. Nawet format kompa zrobiłam, ale problem pozostał. Macie jakieś pomysły co to może być i jak to naprawić?

mam ten sam problem, 3 komputery w mieszkaniu działają bez zarzutu, a mój jako czwarty ma sprawne tylko gg. :frowning:

Czy ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić???

Będę szalenie wdzięczna za pomoc

Ja też mam ten sam problem,o co loto?