Problem z internetem, info blues screen

Witam. Od wczoraj nie mam internetu w laptopie Lenovo Y580, win7.
Na innych urządzeniach działa wifi, u mnie na pasku zamiast siły sygnału pojawiła się ikoną antenki z przekreślonym na czerwono monitorkiem. Podczas restartu, informacja po angielsku oraz jakieś skanowanie. Na koniec opis problemu , powód bluscreen. Niewiem czy to by było powodem?
Technical information:
STOP :0x0000007E (0xFFFFFFFFC0000005,OxFFFFF88OO16181D4,0xFFFFF88OO9BCD838,OxFFFFF88009BCDOAO)

Masz tutaj coś

Pierwsze opcje pomocy nie pomogły… A poza tym na laptopie nie mam internetu… Nawet w trybie awaryj’ym

Ten błąd (0x0000007E) jest zwykle problemem sterownika, a sterownik karty graficznej (wideo) jest najbardziej podejrzany, choć mogą to być inne przyczyny.

1 polubienie

Karty graficznej? Czy karta graficzna ma wpływ na to że nie mam internetu?
Kochani forumowicze… Pomocy!

'Nie powinna ale może powodować blue screen.
Jednak pierwsze co ja bym zrobił to odinstalował sterowniki karty wifi, sieciowej i zainstalował je od nowa.

Posiadam laptop Lenovo Y580 i nigdy nie miałem problemu blue screenu.

zainstalowałem sterowniki internetu , od karty sieciowej Intel Centrino N-2200 , oraz Qualcomm Atheros AR8161/8165 … Pokazuje że jest ok. Wykrywa sieć , że jest podłączona , na pasku zamiast ikonki siły sygnału WIFI jest ikonka takiej antenki monitora i to jest przekreślone czerwonym krzyżykiem.

Pokaż screen z centrum sieci i udostępniania

nie mogę pokazać , ponieważ piszę z innego komputera … w tym z problemem nie mam internetu , alew centrum sieci udostępniania pokazuje że jest połączenie pomiędzy siecią , dostawcą a moim komputerem
w miejscu gdziezawsze była siła sygnału , jest ikonka antenki ( taki widelec obrócony do góry z trzema zębami ) na prostokącie i obok jest czerwony krzyżyk

nikt nie pomoże ??? :sleepy:

Moje rady raczej są dla tych, którzy na dysku nie mają ważnych danych. Rozpocznij od nowa z czystą instalacją systemu Windows 7 to polecam zainstalowanie tego, na którego masz licencję.