Problem z internetem iPlus(a)

Witam,

mój problem polega na tym że jak łącze się do internetu zacina się komputer czyli nie mogę włączyć aplikacji lub ich używać. Działa tylko explorator przez co mogę przeglądać foldery.

Żeby naprawić błąd muszę resetować komputer (czasami (czyli bardzo często) nawet kilka razy).

Jeżeli się przyda mam:

Win XP Pro 32bit z Service Pack 2 (trójki nie mogę zainstalować).

A i problem występuje pierwszy raz.

Please HELP.

Masz problem w systemie. Przeczyść sobie rejestry, pliki cookies. I wtedy spróbuj najlepiej instalując na nowo aplikację.

Czyszczę rejestry regularnie (czyli co 4-5 dni) CCleaner-a używam codziennie a aplikacje iPlus Meneger reinstalowałem już 5-6 razy. Wirus to raczej nie jest bo mam aktualnego

Eseta NOD32. Używam często również programy które czyszczą komputer np. ASC(Advanced System Care) i użyłem z niego jakieś 2 miesiące temu InternetBosstera ale nic wtedy nie zepsuł.

Edit:

kamyk92 ta aplikacja nie jest nowa mam ją już od zawsze (1 rok)

Zamiast iPlus managera spróbuj połączyć się programem TopNetinfo. Jest lżejszy dla systemu i szybciej łączy z internetem. Przynajmniej będzie wiadomo czy problemy powoduje aplikacja iPlusa.

kamyk92

Po każdej reinstalacji iPlus Menegera i udanym połączeniu aktualizowałem go (więc chyba mam najnowszy build wersji 2.2).

pwjs

A co do TopNetinfo trudno było znaleźć wczoraj wieczorem omijał po prostu połączenie iPusa i użył swojego który utworzył. Więc zmieniłem w opcjach żeby łączył się przez połączenie iPusa i się jednak zacięło.

Dzisiaj zmieniłem znów żeby używał swojego i się zacięło. Popróbowałem jeszcze bez programów przez iPusa to się zacięło oraz utworzyłem nowe połączenie łączące się oczywiście przez numer iPusa i Modem iPusa ale niestety również się zacięło.

http://bez-kabli.pl

Tu jest więcej informacji o takich programach i problemach.

Ps. Na ta chwilę serwis ma jakiś problem…http://bez-kabli.pl

Tu jest więcej informacji o takich programach i problemach.

Ps. Na ta chwilę serwis ma jakiś problem…