Problem z internetem-nagły spadek prędkosci

Od około tygodnia mam problem z prędkością internetu.Posiadam łącze szerokopasmowe PPPoE podłączone do routera TP-LINK TL WR841N,Wcześniej internet działał bez zarzutu,jednak od jakiegoś tygodnia internet z prędkości 6mb/s w dzień i 12mb/s w nocy,spadł do prędkości od 2-3mb przez całą dobę.Pomyślałem że może jest to wina routera bądź internetu ale po wykupieniu nielimitowanego pakietu internetowego LTE na smartphonie i połączeniu smartphona z PC z włączoną opcją udostępniania internetu przez USB nie widać różnicy.Miesiąc temu korzystałem z owego pakietu internetowego i prędkość wahała się w granicach od 25-35mb/s.Komputer był skanowany antywirusem NOD32,Malwarebytes Anti-Malware oraz Adw Cleanerem.Wszystkie śmieci jakie mi wykrył zostały usunięte lub poddane kwarantannie,komputer skanuje antywirusem raz dziennie,więc jest raczej w miare czysty.Najgorsze w tym że nie mam pojęcia co spowodowało tak nagły spadek prędkości.Filmy lub strony ładują się bardzo wolno co utrudnia przeglądanie internetu lub oglądanie filmów/grania w gry.Może ktoś z was będzię miał pomysł co się mogło stać lub doradzi co powinienem zrobić aby przywrócić prędkość internetu.Kontaktowałem się z dostawcą internetu i u nich wszystko jest okej.Więc ewidentnie wina leży po mojej stronie

:wink: nie ty pierwszy ani ostatni ma takie problemy, to zależy od operatora u jakiego wykupiłaś pakiet