Problem z internetem neostrada orange do 10mb/s

Mam taki problem z internetem od orange neostrada do 10 mb/s. Dziennie zrywa mi internet technicy z orange nie umia tego naprawic nie jest to wina routera bo testowalem na innych i bylo to samo. Może trzeba zmienuic cos w routerze, albo cos z modulacja. Dzieje się to od zmiany prekosci wczensiej bylo 512/kb/s za teraz jest do 10 mb/s z proszę o pomoc bo już mam tego dość a nikt mi nie jest wstanie pomóc.

Niezależnie od pewnie błędu w przeliczaniu jednostek, wygląda na to że masz po prostu kiepską linię telefoniczną (zaszumioną, daleko do centrali). Nie masz jakiejś alternatywy, np. jakiś internet radiowy?

Zamiast przydługiego wpisu blogowego wystarczyło napisać koledze, że prędkość podawana przez operatora podana jest w bitach, a on na monitorze najprawdopodobniej widzi ją w bajtach. Wystarczy więc podzielić prędkość od operatora przez 8 i dostanie wartość w bajtach.
Wszystko się zgadza, wyciąga maksymalną prędkość zgodną z umową :wink:

@Dixx9292 Co masz na myśli pisząc, że zrywa połączenie? Prędkość drastycznie spada, komputer traci połączenie z routerem, czy router traci połączenie?

Internet sie rozłączy na jakis czas a pozniej znowu polączy. nie można norlanie pracować.

Nie bardzo wysłać mozę zdjęcie z błędami ?