Problem z internetem oraz lagami

Mam problem występujący od miesiąca,ale możliwe że wystąpił wcześniej.Otóż nie grałem w tibie 3 miesiące tylko w cs’a.Potem gdy chciałem pograć w tibie strasznie mi laguje aż do tej pory,a cs bardzo dobrze chodzi(pingi od 15 do 40).Gdy wchodzę na wyspagier.pl i wybieram gry online jak np.czołgi lub minigolf to nie mogę grać bo pisze że straciłem połączenie.Mam internet 1mb/s z multimedii.Gdy dzwoniłem oraz byłem u nich mówiłem o tym problemie ale mówili że nic nie poradzą bo u nich jest dobrze i gdy zrobiłem formata to nic nie pomogło.Po włączeniu kompa działa około 10 minut dobrze i znowu to samo.Może znacie rozwiązanie na ten temat???Zamieszczam log’a z HjackThis i proszę expertów o sprawdzenie.Skanowałem kasperskym i mks_vir i nic nie wykazały.

http://wklej.org/id/20792/

Log czysty. sprawdzałeś jaką masz prędkość na speedtest.pl?

Podaj log z Combofix

Na speedtescie prękość dobra bo 980 a mam 1mb ale czemu nie mam lagg w cs a mam w tibii??

Log z combofixa potem dam bo nie mam czasu.

bena555 ,

Zapoznaj się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów - popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Serfowałem po internecie i przeczytałem i przypomniało mi się że mam Multimedia internet profit 1mb/s a tam są limity(u mnie 1gb) a ja ściągałem dużo gier i filmów i to może dlatego ale nie jestem pewien.

ps.Jednak to nie to.Sprawdziłem że nie wyczerpałem limitu(jeśli się wyczerpie ma się niższy transfer a ja mam normalny)więc nie wiem co jest.

Próbowałem także odblokować port 7171(do Tibii) i nie pomaga.Zainstalowałem również sp3 i nadal to samo.A jak wpisuje w uruchom cmd i potem tracert www.wp.pl to pokazuje ze od multimedii mam mały ping(z ich stacji od 8 do 15ms).

Pewnie lagi na servie i zaduzo osob siedzi :slight_smile: wiem jak to jest bo gralem kiedys w Tibie :slight_smile:

a log czysty i czy nic niepomoze w tym :wink:

Pozdro :wink:

Nie za dużo osób bo mam już tak miesiąc nie zależnie czy rano,wieczorem w nocy czy w realnej tibii czy na otsie wciąż to samo może jakieś ustawienia od neta mam źle ustawione ale już próbowałem chyba wszystkiego :((

sproboj sciagnac od nowa tibie i zainstaluj ja i zobacz czy bedzie dzialac poprawnie :slight_smile: a jak to niepomoze to wejdz w opcje >>grafika>>adevance(czy jakos tak) i zmniejsz ten pasek na samym dole na najmniejszy

pozdro :wink:

Nie pomoga to wogle.

Odwołując się do waszych sygnatur nadal mam problem a jeśli format nie pomaga to co zrobić XD

??