Problem z internetem radiowym

Posiadam viste Home Premium z SP1 i posiadam łacze radiowe. Zainstalowałem sterownik Ralink r61 do karty Planete WL-8315. problem polega na tym że gdy ikonka w pasku start pokazuje ze jestem połączony z siecia to i tak internetu nie ma, albo jest ale beznadziejnie działa. Zawsze miałem predkość 2mb/s. Jak na początku instalowałem Viste takich problemów z netem nie miałem. Praktycznie pojawiły sie po instalacji SP1 powiedzcie mi co moge zrobic? Administrator juz nie ma pomysłow gdyż juz resetował nadajnik i twierdził ze wszystko jest ok! Teraz pisze i wykorzystuje okazje jak net działa ok, ale pewnie za nie długo znowu zacznie zmulać lub w ogóle przestanie działać:/ Ogolnie o problemie mowiąc raz net jest raz nie ma o co chodzi ?

Morze masz jakiegoś wirusa - przeskanuj system. I czy od założenia neta w pierwszych dniach tez były takie problemy?? I jeśli mieszkasz w bloku to zapytaj innych czy maj takie problemy. Jeśli u nich wszystko ok to w ostateczności zrób reinstalacje powinno pomoc - jak nie to idź z reklamacja.

W dniu 15.06.2008 , o godzinie 22:14 został dopisany post przez rafal_odb

Sprawdź w panelu sterowania -> narzędzia administracyjne -> podgląd zdarzeń -> system

Sprawdź co wywołuje przerwy w dostępie do sieci

Przeinstaluj sterownik. W menedżerze "Ralink Wireless LAN Card na zakładce Profile utwórz profil i ustaw go jako domyślny.

Przeskanuj komputer za pomocą [spyware Doctor Starter Edition]

usuń sp1 skoro jest źródłem błędów dla neta…