Problem z internetem ( vistą ? )

Podczas przeglądania różnych stron www następuje u mnie zawieszanie się przeglądarek. A mianowicie gdy przeglądam np. you tube i oglądam jakiś film ( może trwać nawet kilka godzin ) jest wszystko ok lecz gdy zaczynam przełączać się pomiędzy innymi przeglądarka zawiesza się to samo jest z innymi stronami np. z tym forum też jeśli czytam jeden post chociaż by i z godzinę jest ok ale jeśli przełączam się między innymi postami zawiesza się. A wygląda to tak zamiast otworzyć stronę pojawia się białe tło a w pasku postępu na dole ekranu nic się nie dzieje i pisze " zatrzymano " jeśli próbuje uruchomić jakaś inna stronę ( z zakładek np. ) lub stronę startową przeglądarki nadal się nic nie dzieje. Gdy zamykam przeglądarkę i próbuje uruchomić jeszcze raz pojawia się komunikat ze program firefox ( w tym przypadku ) jest już uruchomiony. Próbowałem z Operą i IE i to samo. Mój internet to: stałe łączę neostrada tp 1mb. Używam Visty 32 home basic ( wcześniej używałem xp ale zmieniłem ostatnio pc vistę instalował mi sprzedawca znajomy więc raczej podczas instalki nic nie zostało sknocone ) na xp wszystko było w porządku wiec myślę ze to Vista ale ja się całkowicie na tym nie znam wiec proszę o pomoc. A i jeszcze jedno połączenie z internetem nadal jest bo np. skype i wow działają. Dopiero reset pc pomaga. Ah zapomniałem jeszcze o jednym używam Avasta , ZoneAlarm , SpywareDoctor i też skanowałem pc kilkoma antyvirusami Avstem, Avira, NOD 32 więc to chyba nie robaki.

Dodane 28.03.2009 (So) 17:49

Hmm… myśle że już wiem na czym polegał problem firewale ( visty i Zonealarm ) nie dzialaly ze soba.wiec temat do zamkniecia :slight_smile: