Problem z internetem w win xp pro, i zamulka systemu, neostr

Witam.

Kiedy wlacze kompa i polacze sie z internetem przez neostrade

internet dziala przez jakies 5 min a pozniej przestaje byc aktywny, monitorki sa na pasku zadan ale nie mrugaja i nie mozna juz zadnej strony otworzyc.

Mam XP sp2 + autopatcher. Kaspersky aktywny, przeskanowane avastem itp.

Co to moze byc? i jak sie tego pozbyc"

Prosze o pomoc.

Daj loga z HijackThis, tez miałem takie coś to u mnie problemem okazął sie uszkodzony kabelek telefoniczny :stuck_out_tongue:

:spoko:

:o dzięki=ja mam to samo i to coraz gorzej, zero wyszukiwania na necie, zero gg i tlenu! !!

jutro zabieram się za ten kabelek telefoniczny, bo inne sposoby już wykorzystałam=a naprawdę przy AVK , ewido-anispyware 4.0 nie ma siły, zeby “coś” mi do kompa weszło nawet dodatkowe skanowanie niczego nie wykazuje

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI

dam znac, ajkie bedą wyniki moich działań, ale i = teedy6 = proszę o odzew, gdyby się coś nowego wykluło

Złączono Posta : 21.08.2006 (Pon) 0:50

:o dzięki=ja mam to samo i to coraz gorzej, zero wyszukiwania na necie, zero gg i tlenu! !!

jutro zabieram się za ten kabelek telefoniczny, bo inne sposoby już wykorzystałam=a naprawdę przy AVK , ewido-anispyware 4.0 nie ma siły, zeby “coś” mi do kompa weszło nawet dodatkowe skanowanie niczego nie wykazuje

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI

dam znac, ajkie bedą wyniki moich działań, ale i = teedy6 = proszę o odzew, gdyby się coś nowego wykluło

Złączono Posta : 21.08.2006 (Pon) 0:53

:o dzięki=ja mam to samo i to coraz gorzej, zero wyszukiwania na necie, zero gg i tlenu! !!

jutro zabieram się za ten kabelek telefoniczny, bo inne sposoby już wykorzystałam=a naprawdę przy AVK , ewido-anispyware 4.0 nie ma siły, zeby “coś” mi do kompa weszło nawet dodatkowe skanowanie niczego nie wykazuje

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI

dam znac, ajkie bedą wyniki moich działań, ale i = teedy6 = proszę o odzew, gdyby się coś nowego wykluło