Problem z internetem Win7

Witam , od 4 dni mam problem z internetem . Mianowicie od kiedy chciałem zmienić ip komputera przez program to po restarcie kompa nie mogłem połączyć się z WIFI i netem przez ethernet pisze “siec niezidentyfikowana” , z siecią WIFI udało się połączyć ale nie z netem - pisze że się połączyło ale neta nie ma .

Co zauważyłem to że jak ręcznie wpisze dane {ip,bramę itp} sieć załapuje ale pisze { dostęp do internetu }ale neta nie ma , i to że jak ustawie żeby pobierało automatycznie {ip,bramę itp} nic z tych danych nie pobiera . Na 100% wina kompa , ruter jest sprawny.

 

 

W logu Pisze że DHCP jest wyłączone a usługa jest cały czas włączona.

 

Z ciekawości zainstalowałem 2 system na 2 dysku i net działa (dysk pożyczony więc mi zależy by naprawić neta na 1 dysku)

 

Win 7 64Bit

 

 Log : net-log.txt

W logu który przedstawiłeś wygląda na to, że adres IP dla połączenia kablowego został przydzielony automatycznie, ale nie z routera. Sprawdź jaki adres IP posiadasz gdy jesteś połączony po Wi-Fi i spróbuj nadać podobny dla połączenia kablowego. Ustaw statycznie serwery DNS na 8.8.8.8 i 208.67.222.222. Zrestartuj router.

Hej,

 

A możesz napisać, co to był za program?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Reinstalowałem win7 {przed reinstalacją z WIFI też był tę sam problem} , problem rozwiązany > program który “zepsuł” system to nie był program do zmiany ip {Free Hide IP } tylko program do udostępniania WIFI {Baidu WiFi Hotspot}