Problem z internetem z tp - livebox z adapterem wi-fi

Instalowałem u kumpla internet z tp livebox. Problemów było co nie miara - w końcu krok po kroku z telefonem w ręce i kontaktem z panem technikiem z tp udało się zainstalować adapter wi- fi. Jest ikonka połączenia - pisze że sygnał znakomity i stan połączenia połączono tylko że nie działa internet strony nie otwierają się :frowning:

Za pośrednictwem technika wprowadzałem ręcznie IP, maski, bramy i tp niby połączenie jest a strony nie otwierają się - powiedział że teraz raczej to wina od strony systemu :frowning:

Dodam że system to Windows XP SP3 przeglądarka internet explorer. Aha i poprzez instalację livboxa przez kabel usb internet działa tylko poprzez ten adapter wi-fi nie działa…

Może ktoś poradzi co robić bo szału można dostać byłem już u niego z 5 razy - system był reinstalowany i nic :frowning:

Czy te adresy IP, bramy, DNS maja być ustawione na automatyczne pobieranie czy na stałe wpisane?

Ip powinno być na automacie.

Sprubuj opcji napraw połączenie.

02404b81e4af7065.jpg

Logi i hasło jest nie zmienne.

Może faktycznie adapter padł.

Przekonasz sie jak go wymienisz.

Osobiście proponuje Ci zakup Routera z prawdziwego zdarzenia,miałem liveboxa i same z nim problemy (nieustanne zwiechy)

Wymieniałem go 7 razy #-o