Problem z internetem

Pewnego dnia chce odpalić sobie grę cabal online, patrze nie odpala sie, nie łączy sie odrazu odrzuca połączenie [kiedy wcześniejszego dnia wrzystko bylo dobrze] Myślę sobie ok, zdaża sie smile.gif. Czekam po godzinie to samo, hmm zabieram sie za dofusa, patrze ta sama sytuacja, znalazłem tak jeszcze parze gier które miały ten sam problem jezyk.gif [internet explorer tez nie działa haha.gif] ale najbardziej zdziwiło mnie ze parę gier działa do grania przez neta : battlefield 2, nwn2, war tft, teewars i pewnie jeszcze cos.

PS: Skanowałem spybotem, i spywarem, firewall tez napewno mi nie blokuje

PS1: Format nie wchodzi w grę

Skoro format nie wchodzi w grę to może tak coś więcej ? Napisz dokładnie jaki masz sprzęt + wersję sterowników od karty graficznej. I opisz problem dokładniej. Odrzuca połączenie ? Czyli gra się odpala tak ? Tylko nie możesz połączyć się z serwerami ? IE nie działa ? A czym to się objawia ? Jakieś błędy temu towarzyszą ? Czy po prostu nie otwiera się przeglądarka ? Jednym słowem więcej szczegółów ;] Nie mamy tutaj na etacie jasnowidzów :stuck_out_tongue:

Nazwij temat konkretnie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

Racja, za malo szczegołow

  1. Gra sie odpala normalnie, tylko nie chce sie połączyć.

  2. Czy sterowniki karty graficznej maja tu cos do rzeczy :P?

  3. Ie poprostu nie korzysta z internetu, moge normalnie odpalic wrzystko tylko sie nie łaczy z internetem, zreszta nie tylko gry i ie, niektore pomniejsze programy maja ten sam problem.

  4. Stało sie to z dnia na dzien, w poprzedni dzien normalnie se gralem.

PS: Jak zmienic nazwe tematu ?

=========================

Jak ?? jest to opisane w regulaminie, którego lekturę zalecam. Jeżeli masz jakieś pytania, to użyj pw i napisz do moderatora.

W pierwszym poscie masz ikonę zmień - kliknij, zmień tytuł, popraw błędy…

Monczkin.

może nie zapłaciłeś za neta, ale niektóre porty masz aktywne, przez co niektóre programy chodzą.

Mi to wyglada na problem z DNSami.

We wlasciwosciach karty sieciowej wpisz DNS TPSA 194.204.159.1 i sprawdz w IE czy net dziala

  1. Net jest zapłacony porty nie są polokowane :expressionless:

  2. Nie rozumiem dokładnie gdzie to wpisać, i co? Całe zdanie DNS TPSA 194.204.159.1 Czy tylko tpsa ~~, czy tez samo ip:P

właściwości połączenia sieciowego > właściwości tcp/ip > serwery DNS

Wpisanie nie pomogło :confused:

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 18:15

BUMP

Widac ze modkowie bardzo pilnuja forum :stuck_out_tongue: Scan hjackthis

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 13:57

bump