Problem z internetem

Witammam problem z łączeniem się z internetem od dwuch dni chodzi o to że gdy próbuję się połączyc z stroną trwa to bardzo długo a ściągać już w ogóle nie chce.Myślałem że mi limit jakiś się skończył ale weług programu autoconnect nie mam takowego pozatym żadko korzystam z internetu robaków w kompie też nie mam.

Dlaczego twierdzisz, iż Twój komp jest czysty, dla pewności możesz wstawić logi:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

W razie czego kontakt z firmą dostarczającą Ci internet, a co do limitów powinieneś mieć to określone w umowie jaką podpisywałeś podłączając się do sieci.

Dla Netii jest to nr 0 801 802 803

Do tego nikt nie wie jak łączysz się z netem (np. jaki modem, jak podłączony, itp.), jaki system, itp… ?? (możemy tylko z podpisu przypuszczać, iż internet dostarcza Ci Netia)

…szklanych kul ostatnio nawet na allegro brak :x

a jak łącze się z netem poprzez modem który dostałem od neti.Mój system to windows xp service pack2.

Złączono Posta : 30.10.2007 (Wto) 21:16

a jak łącze się z netem poprzez modem który dostałem od neti.Mój system to windows xp service pack2.

Złączono Posta : 30.10.2007 (Wto) 21:54

Przepraszam za podwójny post ale internet mi się kisił czemu tak mówię bo się okazało że tylko na moim koncie.Więc się zastanawiam czy to nie wirus jednak.Na innych kontach działa poprawnie internet.