Problem z internetem :)

Witam

Otóż mam dziwny problem , podczas ściągania plików prze bit lorda, bit cometa, na pc pliki się normalnie ściągają a na laptopie rozłancza mnie po ok 15 minutach, próbowałem zmieniać ustawienia zapory ogniowej i antywirusa ale to nie pomagało transfer spada mi do 0 ale jak włączę program od nowa to ściąga po czym po 15 minutach rozłańcza nie wiem czym to jest spowodowane, wcześniej nie miałem takich problemów mam mam w domu sieć wi-fi pecet posiada kartę wi-fi.Próbowałem również zmieniać ustawienia routera ale to nic nie pomogło. Proszę o pomoc :):slight_smile:

Pozdrawiam

Ustaw laptop podczas ściągania maksymalnie blisko routera, czy wtedy tez rozłącza?

Zasięg mam idelany 5 kresek nie wiem czym to jest spowodowane :slight_smile:

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Jeśli to nie pomoże, sprawdź czy po kablu dzieje się tak samo.

Zobacz czy jak wyłączysz tę zaporę, to czy nadal będzie rozłączało.

Witam

Wyłączenie zapory nie pomogło mam Kasperskiego internet Security 2009 nie wiem od czego to zależy , router też resetowałem i to nie pomogło , dodam iż na pc ma kartę wi-fi i nie ma tego problemu co na laptopie. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Daj logi z HjT i Combofix.

czy zawsze jest to jakieś 15 min. czy może czas ten jest zmienny?

-sprawdź funkcje zarządzania energią, czy nie masz gdzieś powłączanych opcji oszczędzania energii etc.

-sprawdź w Opcjach Internetowych, czy nie masz ustawionego czasu bezczynności przed rozłączeniem

Temat zamknięty, zrobiłem recovery dysk i problem zniknął coś w systemie było :slight_smile: Pozdrawiam