Problem z internetem

witam, mam problem z komputerem brata, otóż jakieś 3 dni temu rozkręciłem i wyciągnąłem kartę sieciową. Wszystko ładnie, potem ją tam gdzie była z powrotem wmontowałem i skręciłem. Lecz gdy włączyłem komputer, to na początku usunąłem pewien proces odpwiedzialny za internet ( nie pamietam nazwy ) i neta nie ma. Internet był dzięki programowi RalinkWirelles ( jakoś tak ) , zrobiłem przywracanie systemu i to nie pomogło. Gdy komputer jest włączony pokazuje się taki czarna ikonka tego RalinkWirelles. Teraz moje pytanie brzmi.

Tam były 3 sloty obok siebie takie same i obojętne jest to, gdzie taką karte sieciowa wloze, czy na to jest odpowiedni slot i czy o jest problemem ze neta nie ma. Czy moze mam coś ściagnac i od nowa tam to coś zainstalować. Będe wdzieczny za pomoc.

Te sloty to PCI, nie ma znaczenie do którego karte podepniesz. Gdy ją wpiołeś wyskoczył Ci windowsowy komunikat o znalezieniu nowego sprzętu? Czy karta jest zainstalowana? Aby to sprawdzić wejdź w Mo komputer :arrow: PPM :arrow: Właściwości :arrow: Zakładka Sprzęt i Menedzer urządzeń. Sprawdz czy przy karcie sieciowej (o ile będzie widoczna) nie ma żadnego żółtego znaku zapytania ani wykrzyknienia, ani przy innych komponentach :stuck_out_tongue: Jesli będzie, kliknij na nią i daj odinstaluj sterownik, a nastepnie zainstaluj go ręcznie z płyty dołączonej do sieciówki. Co do oprogramowania to nie zaszkodzi reinstal :wink: