Problem z internetem

Witam. Mój problem polega na tym, że laptop nie wykrywa internetu, bądź nie może się z nim połączyć. Kabel od internetu jest podłączony prawidłowo. Co lepsze, na komputerze stacjonarnym internet chodzi bez żadnych zarzutów. Dodatkowo taki sam problem jest z sieciami bezprzewodowymi, łączy się do routera, ale nie do internetu. W menedżerze urządzeń dopatrzyłem się czegoś niepokojącego. Być może to jest przyczyną. Screen:

http://img230.imageshack.us/img230/6867/asdum.jpg

We właściwościach protokołu TCP/IP zaznacz “Uzyskaj adresy serwerów DNS automatycznie”.

Niestety kolego, to nie to. Poza tym miałem zaznaczoną tą opcję…

Teraz zajrzałem dopiero dokładnie w ten menedżer urządzeń. I to mnie przeraziło. Nie mam pojęcia, co to może być, ale na pewno nie masz w komputerze tylu kart sieciowych :slight_smile:

Odinstaluj je wszystkie, a potem zainstaluj na nowo sterowniki do tych kart, które w rzeczywistości masz.

Ja też pierwszy raz widzę coś takiego … ja nie bawiłbym się zbytnio tylko reinstalacja + nowe sterowniki i podjąć próbę ponownie.

Pozdrawiam

PS Ciekaw jestem czy stos protokołów na karcie działa…

Co daje ping 127.0.0.1 ?

Niestety, przeinstalowywałem sterowniki, nawet sam system i nic nie dało… Laptopa wysyłam na gwarancję, zobaczymy co dalej.

intrade ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.