Problem z Internetem

Witam! Mam problem, ponieważ coś zmieniłęm i teraz wyskakuje Mi takie coś:

okienko.JPG

Jak mam zlikwidować to okienko, żeby po wejściu do przeglądarki już nie wyskakiwało ??

a posiadasz stały internet czy łączysz się za pomocą modemu telefonicznego?

Musisz wpisać właściwą nazwę użytkownika (jeśli masz np. Neostradę to dostajesz ją przy rejestracji- powinieneś mieć wydruk) oraz hasło.

od kiedy tak się dzieje???

O to chodzi, że wczoraj po zamontowaniu karty TV, IP mi się zmieniło (a mam stały Internet), i nie wiedziałem jak zmienić, i przez pomyłkę chyba coś kliknąłem i dlatego coś wyskakuje :confused:

Jezeli masz dwa polonczenia to wywal jedno. :slight_smile: Z którego nie korzystasz

Nie mam 2 połączeń :confused:

ile masz poloczen, ile mialesz wczesniej jezeli nie miales zadnego i laczysz sie automatycznie to wywal to niepotrzebne :slight_smile:

Przez ciebie musiałem podnosić się z podłogi żeby znowu siedzieć na krześle :stuck_out_tongue:

Jakie masz łącze? Neostrada czy sieć osiedlowa… UPC?

Jeśli neo to już wyżej napisałem:

K$#@& mam 1 połączenie, net osiedlowy, przez kabel … I nie musiałem nigdzie się logować, aż do wczoraj, kiedyś coś mi się w ustawieniach zmieniło :confused:

musisz w takim razie na nowo stworzyć połączenie internetowe. to które jest na screenie odwołuje się do połączenia modemowego. ustawienia stałe w połączeniu powinnieś wykonać nastepująco:

mój komputer - panel sterowania - połączenie sieciowe - dodaj nowe połączenie

db18ge.th.png

potem wybierz połącz z internetem - konfiguruj moje połączenie ręcznie - i skonfiguruj je tak samo jakie dane dostałeś od twojego dostarczyciela internetu. powinnieś mieć wszystko na karteczce dołączonej.

jak wejdziesz do przegladarki IE masz tam Narzędzia /Opcje internetowe /połączenia i jak masz stały dostęp to nie powinno tambyć rzadnego połączenie wrazie czego możesz spróbowac usunąć

http://banita.pl/konf/proxyie1.jpg