Problem z Internetem!

Witam!
Mam taki problem ,bo od dłuższego czasu na kompie robi mi się takie coś ,że np. wchodzę w google i pisze ( Błąd wczytywania strony ) ,ale po ,no nie wiem paru minutach jest wszystko ok. Po prostu czasem jest tak ,że jest internet ,a czasem nie ma pomimo ,że jestem połączony z wi-fi. Proszę o szybką odpowiedzi!

A godzinę/datę masz poprawną?

Tak ,mam poprawną

W takim przypadku trzeba w przeglądarkach wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka.
Czy potrafisz dokładnie do zrobić w każdej przeglądarce? Niektórzy myślą, że wystarczy ccleaner, a on wiele nie czyści.
Drugie - wejdź w opcje internetowe i w menu zawartość kliknij w wyczyść bufor SSL. To czyści bufor dla wszystkich przeglądarek.
Trzecie, to głupi antywirus robi takie brewerie, bo ma w opcjach/ustawieniach skanowanie sieci https. nawet na googlach potrafi wygłupić się i… właśnie spowalniać ładowanie.
Jest jeszcze sprawa dodatków, pluginów i rozszerzeń - niektóre bardzo spowalniają ładowanie/uruchamianie przeglądarek.

Tak, nadal robisz tajemnicę, jaki system, jakie przeglądarki?

Wybacz ,ale też nie dodałem ,że w grach jak np. Battelfield 4 na multi to też czasem jest ,a czasem nie ma netu. Po prostu na całym kompie tak jest. Wszędzie np. Origin, steam czasem jest czasem nie ma netu i tak domyślam się ,że to sprawka karty sieciowej ,ale nie jestem pewien ,bo np. na telefonie net chodzi normalnie.