Problem z internetem

Witam mam od 2 dni problem z internetem nie wchodzi mi na niektore strony internetowe zmieniłem dns z automatu na ten google 8.8.8.8 8.8.4.4 ale nic nie pomaga i nie wiem co z tym zrobić bardzo bym prosił o pomoc :wink: pozdrawiam

resetowałem ruter rowniez tez nic nie pomaga ponawiałem setup tez nic nie pomaga

Wpisz ipconfig w cmd i wklej wynik
Jaki masz antywirus?
Jakie konkretnie strony tobie wchodzą a jakie nie?


Mam avast free antywirus no duzo stron mi nie wchodzi np glupia strona biedronki mi nie wchodzi cda mi nie wchodzi itp …

Adresy dobre ci nadało
Widzę jednynie ustawienia po angielsku więc na oko spróbuję to przetłumaczyć

Wejdź w ustawienia avasta i wyłącz CyberCapture i “Utwardzanie systemu”(Po angielsku Hardened mode)

Po lewej wejdź w Komponenty/Narzędzia i pousuwaj wszystko oprócz osłony poczty,www i osłony plików (wystarczy nacisnąć strzałeczkę przy nazwie i kliknąć odinstaluj komponent)

dalej nic ;(

Zrób screena głównego ekranu ustawień w avast i screen ekranu komponenty

Spróbuj jeszcze wyłączyć usługi reputacyjne
Jak nie będzie działało to spróbuj wyłączyć avasta na chwilę (prawym przyciskiem na ikonę avasta na pasku zadań)

nic nie dało ale zapomniałem dodać ze na innych użądzeniach rowniez nie mogę wejsć na te strony na telefonie 2 laptopie tablecie nigdzie nie dziala

Aha, myślałem że sprawdziłeś i tylko na komputerze ci nie działa bo masz problem z avastem jaki kiedyś miałem.

Router uruchamiałeś ponownie czy przywracałeś do ustawień domyślnych?

1 polubienie

resetowałem 2x już go odnowa go instalowałem na stronie ale nic nie pomaga

sprawdź czy chodzą ci pingi
ping 8.8.8.8 - google DNS
ping 1.1.1.1 - Bezpieczny DNS
ping cda.pl
ping 104.20.12.130 -cda.pl

no zmienialem na te dns i nic nie pomaga

Spróbuj może przenieść sieć lokalną na 192.168.3.1 (może konflikt z siecią dla “bloku”).

Puść w konsoli te pingi bo jestem ciekaw co wyskoczy czy przejdą bez problemów czy może wyskoczy komunikat o niemożliwości rozwiązania nazwy

1 polubienie