Problem z internetem

Dobrze, a co jeśli firma jest w takim miejscu, że ma do wyboru T-Mobile bez limitu danych do 60Mb/s, a neostradę do 10Mb/s z realnym co najwyżej 6xx Kb/s? Myślę, że duże lepsze jest LTE do 60Mb/s w takim zestawieniu, jeśli firma jest na wsi, po za miastem. Ja gdybym miał światłowód chociaż od Orange bo na lokalnych dostawców w mojej okolicy nie ma co liczyć, a jeśli nawet to nie za mojego życia to bym brał światłowód, ale jak mam katowac siebie i firmę na neostradzie z 6xx Kb/s wolę T-Mobile i działa to super wszystko.

W Asus 4G-AC68U mam w ustawieniach IPv6, Native, static, Tunel IPv6 toIPv4 bądź Tunel IPv6inIPvv4, jeszcze Tunel IPv6rd. Nie ma IPv4 over IPv6 czy IPv6 over IPv4.

Nie u każdego działa super i nie każdy ma takie potrzeby. Zwłaszcza firmy, które rządzą się swoimi prawami.

Witam fajnie tylko mam jesze neostrade rok i czy pomoze inny ruter

Odczytasz z funboxa parametry linii czyli SNR itp w dB i tu wkleisz?

  • stan połączenia DSL

włączone

  • 2.2

tryb synchronizacji DSL

VDSL

  • 2.3

ostatnia synchronizacja DSL

10 września 2018, 22:18

  • 2.4

czas połączenia DSL

09 d 21 g 36 m 29 s

  • prędkość i margines szumu
  • 2.5

prędkość synchronizacji DSL w górę

3498 Kb/s

  • 2.6

prędkość synchronizacji DSL w dół

25022 Kb/s

  • 2.7

margines szumu w dół

9.8 dB

  • jakość linii (błędy)
  • 2.8

liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)

351

  • 2.9

Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)

Czyli internet sam w sobie działa stabilnie skoro masz synchronizację 9 dni, a nawet prawie 10 dni to problem jest w WiFi z funboxa? Czytam jeszcze raz twój pierwszy post w temacie i co rozłącza internet całkiem czy wifi nie wyrabia z funboxa do TV?

nie wiem sam po 22 jest okej

Na innych urządzeniach w domu działa dobrze? Jak nie działa na TV, na stronę konfiguracyjną routera możesz sie zalogować z komputera i jak na TV nie działa, na laptopie czy smartfonie działa internet bez problemu?